Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40 hetes vagyok,10-15 percenké...

40 hetes vagyok,10-15 percenként jönnek ilyen nyilalásszerü alhasi fájdalmak, kb 5-10 másodpercig tart. Ez már a szülési fájás? Mennem kell?

Figyelt kérdés
most kezdödött kb.délután 1 orátol.
2010. jan. 2. 14:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%

Az első válaszolónak! Én első babás vagyok, és én se nagyon tudnám, hogy mikor kell indulni. Az ilyen kérdésekre adott válaszok nekem is hasznosak. Főleg mivel elég nagy a fájdalomküszöböm, ezért jó, ha vanna ilyen kérdések és segítőkész emberek, akik szívesen adnak tanácsot.


A kérdés írójának: Remélem már túl is vagy a szülésen és éppen a kezedben tartod a babódat!

2010. jan. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
60%

Csatlakozom az utolsóhoz. Az első babások sok mindennel nincsenek még tisztában. Én is az vagyok és ha valaki sokat olvas róla és szülésfelkészítőn is járt, az sem biztos, hogy felismeri a jeleket. Hiszen más hallani valamiről és más átélni/felismerni azt. Én kifejezetten örülök az ilyen kérdéseknek, mert ebből más is tanulhat, ha olyanok válaszolnak rá, akik segítőkészek és van már tapasztalatuk.

Kérdező neked meg nagyon drukkolok. Remélem könnyű és gyors szülésed lesz. Majd írj, ha már túl vagy rajta és tudsz. :) 25 hetes km

2010. jan. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
45%

Nem sertesböl irtam az elsö valaszomat...Ha mar ennyire irtok nekem*

Egyszerüen nem hiszem el,nincs ilyen*

Elhiszem hogy kevesebb a fajdalom valakinek,de tudni lehet hogy mikor kezdödik a szüles.

Vagy ha nem tudnatok,akkor egyszerüen kipottyanna utközben a baba?Amikor nem volt szamitogep akkor honnan tudta a kedves kismama hogy na most korhazba?Egyszerüen a megerzesekre kell hagyatkozni.Termeszetesen nem letolni akartam a kedves kerdezöt.De mostanaban volt egy kerdes,hogy most akkor szülni fog-e.

Mindenki zavarta a korhazba.

Masnap beirt,hogy nem szült.

Ott is azt irtam:tudni fogod mikor kell korhazba menned.

Lam,ott nem lettem letolva,mert a kedves kerdezö ertette mire gondolok*

100-bol egy nö,aki tenyleg nem veszi eszre hogy szülni fog,max az utolso percekben...

2010. jan. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Már biztosan meglett a baba, talán otthon is vagytok!

Rendben vagytok?

2010. jan. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!