Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a keményedés? Van olyan...

Ez a keményedés? Van olyan nap amikor lefekszek pihenni a egy ponton érzek egy keménységet pár másodpercig és olyan gyenge mensi szerű érzésem is van olyankor.30 hetes km. Mostkezdtem el szedni a Magnesi Citricit 3X1 adagban.

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez az lehet. Nekem már a 23. hét óta vannak keményedések :( Teljesen befeszül a hasam :( Én is magnesi citricit szedek napi 3*1-et, bár még így is keményedek.
2011. júl. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amikor egy ponton kemény a hasam, az akkor fordul elő, mikor kinyomja nagyon a baba egy-egy testrészét. Az első terhességemnél voltak keményedések, na azok nem ilyenek voltak, hanem mintha betonnak öntötték volna ki a hasam hirtelen szegycsonttól a szeméremcsontig, olyankor szinte megmozdulni sem bírtam törzsből. És nem pár másodpercig tartottak. Most a másodiknál nincsenek (még) ilyen brutális keményedések, pedig jóval több az elfoglaltságom (19 hós kisfiúval), mint az előző terhességnél. Szóval szerintem az nem a keményedés amit Te észlelsz, de te érzed.


19 hós pasi, és 30 hetes pocilakó anyukája.

2011. júl. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem sem egy ponton, hanem az egész méhem keményedik, olykor mintha levegőt is alig kapnék. Amikor egy ponton, az a baba valamije :)Az előző terhességemnél is ilyen volt.
2011. júl. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!