Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40 hetes vagyok,10-15 percenké...

40 hetes vagyok,10-15 percenként jönnek ilyen nyilalásszerü alhasi fájdalmak, kb 5-10 másodpercig tart. Ez már a szülési fájás? Mennem kell?

Figyelt kérdés
most kezdödött kb.délután 1 orátol.
2010. jan. 2. 14:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
5%

Ma nem ez az elsö kerdes.Nem hiszem el,hogy egy nö ne tudja mikor kell menni a korhazba.

Szerintem meg van idöd,nehany ora hossza,majd akkor menj,ha mar kedved se lesz ide irni.

2010. jan. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
hogyha 5-10 percesre sürüsödnek akkor induljatok! Remélem már összekészítettél mindent :) kisfiú vagy kislány?:) Könnyű szülést és boldog babázást! :) 32 hetes kismama
2010. jan. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Az idő itt van! De még eltarthat akár egy napig is. Nem ártana készülni!

Jó lefolyást(gyorsat) kívánok!

2010. jan. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Szia! Szerintem ma már a kezedben tarthatod a babádat:)) 5 percesnél indulás a kórház!! Ügyesek legyetek!! Majd írd meg, hogy mi volt.
2010. jan. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Próbálkozz langyos vizes zuhannyal. Ha elmúlik tőle, akkor ez még nem szülési fájdalom. Ha nem múlik el, hanem sűrűsödik, akkor 5 perces fájásoknál irány a kórház. Korábban nem érdemes, mert otthon mégicsak jobb vajúdni, mint kórházi folyosón.
2010. jan. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

Kedves Első!

Márpedig van ilyen :) Én se hittem de van! Nekem az első babámnál a fájások úgy fájtak hogy tuti egyértelmű lett számomra hogy menni kell.

De a második babánál én is csak 10-20 percenként pár másodperces fájásocskákat (nem tudom másképp hívni mert kellemetlennek az volt, de hogy nem fájt az is tuti) nekem is inkább nyilallott..

na és hát csak azért mentem be mert nem tudtam eldöntenihogy most akkor mizu..

3kor rátettek a ctg-re azt mondták h ezek bizony fájások és ki is nyiltam tőlük 3 ujjnyira, majd 4kor repesztették a burkot és fél5re csajosom lett :)


Én a kérdező helyében vennék egy jó meleg zuhanyt és ha nem múlnak ezek a nyilallások arra, akkor bizony elindulnék befelé.

2010. jan. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
lehet már el is indult :)
2010. jan. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

Kedves Első válaszoló!

Azért mert te tudtad, hogy mikor kell a kórházba indulni, attól még nem biztos, hogy mindenki tisztábab van vele. Biztos vagyok benne, hogy első babás anyuka, aki szeretne biztosra menni és ezért írta ki a kérdését!


Kedves leendő anyuka!

Szerintem is kezdj el csomagolni! Nálam is így indult hajnali 3-kor és délután fél 6-ra már kezemben tartottam a gyönyörű kisfiamat!

Szívből szoritok neked, remélem, hogy gyors lefolyású szülésed lesz!

2,5 hónapos baba anyukája

2010. jan. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

kedves elso!!!

neked miert kell valaszolnod ha ennyire nem esik jol,hogy lehetsz ilyen valaki ketsegbe van esve nem tudja mit kell tenni te meg meg idegesited is,szegyeld magad!

2010. jan. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
kedves első.gondolom a kérdező első babás.azért nincs vele tisztában h mikor is kell mennie.sztem azért van ez az oldal h mindenki azt kérdezzen amit akar.nem????
2010. jan. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!