Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt a szexről...

Terhesség alatt a szexről őszintén!?

Figyelt kérdés

18. hetes kismama vagyok. A férjem szerencsére mit sem változott a növekvő pocakom ellenére. Állandóan mászna rám... az első 12 hétben annyira új volt még a terhesség, hogy kevesebbet, rövidebb ideig voltunk együtt, valamint nem is igazán kívántam a szexet.


Ez sajnos azóta sem változott. Egyszerűen nem vágyom rá. Nem is tudunk csak max 3 pózban együtt lenni, mert nem úgy nedvesedem mint terhesség előtt. Sőt, nem bírom ha a melleimhez nyúl, egyszerűen kellemetlen. Viszont amikor együtt vagyunk, az nagyon jó. Éppen ezért nem értem miért nem akarom akkor, amikor pedig jó????!!!


A férjemnek meg az a heti 1-1 alkalom kevés, és ezt állandóan el is mondja...


TI HOGY VAGYTOK EZZEL??? ŐSZINTÉN!! Köszönöm


2010. jan. 2. 13:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!


Még terhesség előtt nekem is hetente rendszeresek voltak az erotikus álmaim, de érdekes módon ezek is eltűntek a terhesség alatt.


És én is hasonlóképp gondolom, a férjemnek is vannak igényei, és bár feltétel nélkül megbízom benne, nem akarom, hogy elhidegüljünk egymástól. Abból jó soha nincs. Isten őrizz, ha meglesz a baba, máshol keresse a "boldogságát". Már így is állandóan a fejemre olvassa, hogy ez neki kevés így. És bár nagyon jó a kapcsolatunk, azért nem akarom őt a testi dolgok miatt elveszíteni...és igen, most még megértő és kedves meg minden, de mi lesz később...ha meglesz a gyerek és állandóan holtfáradt leszek. Akkor már nem csak a terhesség alatt nem kívánom a szexet, hanem a baba mellett sem???.... hát nem tudom mi lesz... terhesség előtt ilyenekre én nem is gondoltam, hogy ennyire nem vágyom majd a dolgokra... lehet flugos vagyok... :-(((


Jó tudni, hogy nem csak nekem vannak gondjaim....köszönöm "sorstársak" a sok választ!

2010. jan. 2. 14:25
 12/15 anonim ***** válasza:

Nálunk az a helyzet, hogy a férjem hallani sem akar a szexről, amióta tudja, hogy terhes vagyok. Az első harmadban én sem mertem volna és nem is kívántam. Viszont a 2. harmadban igen gyakran éreztem kívánalmakat, de a férjem az hajtahatatlan maradt. Aztán a doki is eltiltott a mélyen fekvő méhlepény miatt. Szóval belenyugodva sorsunkban, várunk, a babára és a szexre is:-)

Elég régi motorosak vagyunk már, bőven 30. felett, így ez különösebb lelki traumát nem okoz, okozott számunkra...majd meglátjuk mi lesz szülés után. Itt a fórumon azt olvastam ebben a témában, hogy sokan nem csak a 6 hetet, hanem annak többszörösét is kibírták szülés után is, egyszerűen más volt a fontos, vagy fizikai okok miatt.

Szerintem ne foglalkozz ezzel a témával olyan sokat, a párod biztos megérti ezt, és csak emiatt nem fog elfordulni Tőled.

Minden jót!

(34. hetes mami)

2010. jan. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én sem kívánom. Nem nedvesedek. A terhesség alatt kb. 8x voltunk együtt :(. A férjemnek kevés lenne (ő szerette volna, de nekem nem ment), így én máshogy okozok neki örömet általában heti 1-2x.

37 hetes km

2010. jan. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Őszintén?!

Egy egy alkalmat leszámítva felőlem elsorvadhatna a szerszáma.Igazándiból az 1.babával sem volt valami nagy étvágyam,ha meg rám jött a férjem nem volt itthon.Az tény hogy a vége felé jobban kívántam (magam :-) )de akkor meg a baba zavart a pocakomban,állandóan nyomódott,rugdosott.

Aztán a szoptatás alatt sem lett jobb a helyzet,hiszen akkor meg a fiunk radarjai nem hagytak,amint bele kezdtünk,rögtön felsírt.

Most 19+5hetes babás vagyok,és mondanom sem kell a kedvem semmit sem változott.Annyi még,hogy nálam az is nagyon fontos,hogy előtte ne idegeljen fel a férjem,mert utána hiába jön....de pl ma is nagyon kívánós voltam...és most sincs itthon(próbán van)úgyhogy maradok magamnak :-) És most jobban élvezem a melleim cirógatását mint valaha.

Tehát a heti 1 3pózzal már nagyon jó arány lenne nálunk is :-)

2010. jan. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Őszintén?Főleg kb. az első 16 hétben olyan hányingereim voltak,hogy a hátam közepére sem kívántam a dolgot,mikor voltak jobb pillanataim ,akkor próbálkoztunk,de ha felizgultam is(én legalábbis úgy éreztem),olyan száraz voltam,mint a sivatag....!Na,aztán a férjemnek el kellett utaznia öt-hat hétre,mire visszajött már kívántam a szexet,de akkor se úgy,mint előtte,ráadásul nekünk csak egy póz vált be,többi tök kényelmetlen!Nekem akkor van orgazmusom,mikor alszom,viccen kívűl,van hogy éjszaka kétszer is,arra ébredek fel,hogy orgazmusom van,pedig magamhoz sem nyúltam!:)A nőgyógyász erre csak azt mondta,hogy a hormonok miatt!:)25 hetes km
2010. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!