Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt a szexről...

Terhesség alatt a szexről őszintén!?

Figyelt kérdés

18. hetes kismama vagyok. A férjem szerencsére mit sem változott a növekvő pocakom ellenére. Állandóan mászna rám... az első 12 hétben annyira új volt még a terhesség, hogy kevesebbet, rövidebb ideig voltunk együtt, valamint nem is igazán kívántam a szexet.


Ez sajnos azóta sem változott. Egyszerűen nem vágyom rá. Nem is tudunk csak max 3 pózban együtt lenni, mert nem úgy nedvesedem mint terhesség előtt. Sőt, nem bírom ha a melleimhez nyúl, egyszerűen kellemetlen. Viszont amikor együtt vagyunk, az nagyon jó. Éppen ezért nem értem miért nem akarom akkor, amikor pedig jó????!!!


A férjemnek meg az a heti 1-1 alkalom kevés, és ezt állandóan el is mondja...


TI HOGY VAGYTOK EZZEL??? ŐSZINTÉN!! Köszönöm


2010. jan. 2. 13:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Erre én is kíváncsi vagyok, bocs az offért :)
2010. jan. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Őszintén? Mi nem szexeltünk már 8 hónapja. A párom nem kívánja, megmondom őszintén, én sem. Így a vége fele meg mégannyira sem. Most sokkal fontosabb dolgok foglalkoztatnak minket.

De ez nálunk nem okoz gondot.

De ez mindenkinél másképpen van, de látod, nem csak te nem akarod.

2010. jan. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nem kívánja, zavarja a baba a hasamban, nem tud tőle elvonatkoztatni.
2010. jan. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A 3 póz még nem terhesen is túlteljesítés, a heti 1ről meg ne is beszéljünk:) viccet félretéve: a hormonok befolyásolják a libidót, egyeseknél fokozódik, másoknál gyengül. Én az utolsó napokig kívántam a szexet, már a férjem "agyára" mentem vele:) de heti 2-3 alkalomnál nem volt több, sokszor voltunk fáradtak és van egy kisfiunk is aki leszívja az energiáinkat:)
2010. jan. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan a babát félted. Vagy azt gondolod, nem kívánatos lett a tested.

A melled pedig felkészült a másféle igénybe vételre:) és érzékeny.

Majd kívánod a 3. trimeszterben. :)

2010. jan. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi az elejétől nem szexelünk. Féltem a legelején, azután veszélyeztetett lettem, 12 hetesen mondta a doki, amikor kijöttem a kórházból, hogy nem kellene, aztán ez így is maradt. Nekem sokat keményedik a pocim, így én biztos nem, a párom felé pedig ugye az alternatív megoldás van "alkalmazva", nem szeretném, ha azt érezné, hogy nem kívánom már, vagy elhanyagolom. De abszolút megértő a helyzettel, már nagyon várjuk a picit! Ezt a 1,5 hónapot a szülésig már kibírjuk igazán. Igaz utána még 6 hét és kitudja mi és hogy lesz akkor.

34+3 hetes

2010. jan. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén... amióta elkészült a baba, nem voltunk együtt. Eleinte a pánik amiatt, hogy biztos ne legyen baj, majd orvosi utasításra nem is eröltettük. De bevallom, akkor se lennénk együtt, ha lehetne, nagyon sokat vártunk a babára. Másnak természetes, hogy nagylány lesz, normálisan menstruál, szexel-terhes lesz, megszületik a baba, stb. Nekem/nekünk az volt természetes, hogy nagylány lettem, majd jött a rendellenes... 40-50 napig véreztem, kaparásztak, injekcióztak, hogy ne vérezzek el, a szexben semmi öröm nem volt, majd bele haltam úgy fájt, majd amikor jöhetett a baba, akkor kitalálták, hogy fogamzásgátló, aztán hormonzavar, (ami nem derült ki egyetlen vizgsálatból sem, csak a meddőségin aztán) inszemek sorozata... és végül egy spontán terhesség. 20 hetes kismami vagyok, és köszönöm de nem kérek a szexből, és a férjem is így van most ezzel.
2010. jan. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én mikor az első babámmal voltam terhes nagyon kívántam a szexet a férjem legnagyobb örömére.:) Nekem is bazira fájt a mellem az első 12 hétben de akkor nem nyúlt oda, vagy magamon hagytam a melltartót.

Aztán rengeteg erotikus álmom is volt a második harmadik trimeszterben :) ez szintén rásegített a dolgokra :)

Mondjuk mi ekkor álltunk rá a reggeli szeretkezésekre valahogy.

Aztán megszületett a fiunk. Tök jól visszarázódtunk a dolgokba.

Na most mikor a lányommal voltam terhes úgy kellett magam megerőltetni hogy valami legyen köztünk...

Mondjuk jó sok problémánk is volt/van (anyagi természetűek) és szerencsétlen férjem annyit melózik, hogy ahogy ő fogalmazott, arra sincs ereje hogy csak rágondoljon a szexre..://

De azért a heti egy nekünk is megvolt.

Most hogy letelik a 6 hét szülés után, már előre aggódom mi lesz, mivel egy 2 éves és egy 6 hetes ágybadugása után hullák vagyunk szószerint mindketten estére, úgyhogy marad a reggel max.

Nekem semmi kedvem hozzá de meg kell erőltetni kicsit magunkat szerintem, mert egy férfinek azért valamennyi igénye van, mindről nem tud lemondani akármennyire jófej...

2010. jan. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség alatt megváltozik a szex, ez elkerülhetetlen. Ne is akard, hogy olyan legyen, mint előtte volt. Most érzékenyek a melleid, más pózok kényelmesek, ez van. Alkalmazkodni kell a helyzethez. Az, hogy más, nem feltétlenül kell azt jelentse, hogy rosszabb.


Őszintén... Az első 16 hétben egyáltalán nem akartam szexelni, annyira erős hányingerem volt egész nap, folyamatosan. Ugyanakkor annyira kívántam volna a szexet, hogy nemegyszer orgazmussal álmodtam, arra ébredtem - pedig az orvos eltiltott a szextől vérzés miatt.


Most már lehetne, de nem nagyon kívánom. Az együttlétet igen, de magát a szexet, a közösülést, az orgazmust nem (25 hetes vagyok). Ennek ellenére rendszeresen megejtjük, és amikor már benne vagyok, akkor nekem is jó. Örülök, hogy a férjem terhesen is kíván, szeret, szeretne kielégíteni, örömet okozni, és ugyanezt szeretném én is.


Gyakran van úgy, hogy neki lenne kedve hozzá, de nekem nincs, mert pl fáradt vagyok. Ilyenkor hagyom magam "csőbe húzni", hogy addig kedveskedjen, csókolgassa a fülemet, amíg kötélnek nem állok - és soha nem bánom meg! :-)


Heti egy alkalom és 3 póz nem kevés ám terhesen. Nekünk pl csak egy póz jön be, és pont nem az, amit ilyenkor javasolnak... :-) Misszionáriusban csináljuk még most is, de a férjem nem nehezkedik rám, nagyon vigyáz. Heti egyszer, néha kétszer vagyunk együtt, és ez mindkettőnket kielégít.


Végül is ez számít, nem mások véleménye, igaz?

2010. jan. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a heti, de inkább kéthetente egy alkalom. A férjem nem nagyon mer velem semmit csinálni, mert félti a babát, ha mégis akkor is csak kézzel és orálisan, nem meri vállalni a behatolást. Mikor megkérdeztem tőle, hogy hogyan fogja ezt így bírni, azt mondta, ha nagyon nem bírja, segít magán, engem nem zaklat ha nincs hozzá kedvem. És hát nem nagyon van. Pedig nekem is nagyon jó, ha mégis van valami, de mégsem kívánom. De szerencsére a férjem nagyon megértő!

32 hetes

2010. jan. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!