Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most őszintén. Azok a 15-18-20...

Most őszintén. Azok a 15-18-20 kilók amiket hízunk (már aki) terhesség alatt, azért nem csak a pocakra meg a mellre mennek ugye?

Figyelt kérdés
Mert nekem nem.
2009. jan. 25. 21:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Combra, fenékre is megy bőven. :)
2009. jan. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerencsére én eddig 10 kilót hiztam, de az mind a hasamra. Még mindig a saját ruháimat hordom, mondjuk én nadrágba szeretem ha 2 számmal nagyobb. 29es nadrágmérettel 31eset hordtam, ezért jó még mindig.35 hetes
2009. jan. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó a kérdés! :D Rám tetőtől-talpig jött fel. Értsd ezalatt: tokám lett, a karom megvastagodott, a melleim nőttek, a hasam szintén, vastagabb lett a csípőm, a combom, nagyobb a seggem. Emellett szépen fel is vizesedtem.

Szóval nyugi!

A felszedett 15 kg-ból még 5 van rajtam, de egyáltalán nem úgy nézek ki, mint szülés előtt (sajnos). Azt viszont nem tudom, h vissza lehet-e nyerni az eredeti formát valaha. Vagy ez is alkati kérdés? (én szeretném!)

2009. jan. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy nem csak oda, de szerintem soha senki nem is mondta, hogy csak odamennének.

Megy az mindenhová. ;)

2009. jan. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem mert mikor ilyen téma van itt sokan azt írják,h. "de csak a hasamon látszik".

Már azt hittem velem van a baj. Mert nagy a hasam persze de a régi nadrágom már csak combközépig jön fel. Szóval megijedtem,h. ha mindenkinek csak a hasán van akkor én talán soha nem is fogok visszafogyni.

2009. jan. 25. 22:10
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 20kg-t híztam terhesség alatt, csak az volt a szerencsém, hogy 60kg-ról indultam. Maradt rajtam 10kg, ami a csípőmön a combomon meg a hasamon van.
2009. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én 22 kilót híztam, de nekem mindenki mondta, hogy csak hasra meg cicire ment, pedig nem, csak a hatalmas hasam elvonta a figyelmet a többi részről. Elég pici vagyok, 158 cm, és ehhez képest óriási pocakom volt, a fiam 3460 grammal született, ezért tűnt úgy, hogy csak oda ment, na meg előtte elég vékony voltam 47 kiló. Most szülés után már azért látszik, hogy ez sajnos nem csak oda ment, mert még mindig van rajtam 10 kiló, szoptatok, és mikor elkezdtem fogyózni, lecsökkent a tejem, így leálltam vele. Ja és szülésnél nekem csak 4.5 kiló ment le, mert egyáltalán nem vizesedtem, ez mind zsírban jött fel. Sebaj, most szerencsére tél van, így takarnak a ruhák.
2009. jan. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

En most jarok a 34. hetben es 14 kilot hiztam :(

A pocakom hatalmas, de sajnos a fenekem is egyenes aranyban nott vele.

Remelem sokat mar nem fogok felszedni, mert mar igy sem szeretek emberek koze menni, mert legtobbszor megszolnak, meg ha nem is mindenki rosszindulatbol.

2009. jan. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én 22 hetes vagyok, eddig kb. 6 kilót híztam, de ment mindenhova. Tokásodtam, karra-fenékre :( Pedig azt mondják 6 kiló még nem is sok, mondjuk alacsony vagyok lehet azért kerekedek jobban. Azt mondják a nők megszépülnek terhesség alatt, hát nem tudom, én szebb tuti nem lettem inkább az ellenkezője, de nem baj fő a babuci, Őt pedig nagyon várjuk!
2009. jan. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

30 héten vagyunk és 13 kilót híztam. Eleve súlyfölössel kezdtem, és most még nagyobb vagyok. NAgyon. Mindenhova. Engem leginkább a tokám zavar, a többi nem érdekel.

Bennem a férjem tartja a lelket, hogy vissza fogok szépen fogyni, ne aggódjak, és Ő mellettem áll, meg szeret. Szóval mindig megnyugtat. :-)

2009. jan. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!