Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most őszintén. Azok a 15-18-20...

Most őszintén. Azok a 15-18-20 kilók amiket hízunk (már aki) terhesség alatt, azért nem csak a pocakra meg a mellre mennek ugye?

Figyelt kérdés
Mert nekem nem.
2009. jan. 25. 21:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 22.hétben vagyok és 9 kilót híztam,én is 158 cm vagyok és én is súlytöbblettel indultam.Nem eszem többet az eddigieknél,mégis kúszik rám a súly.Ha terhesség előtt fogyóztál,mint én,akkor egyértelműen jobban jönnek fel az átkozottak,mivel édesítőt most elhagytam,cukorral helyettesítem az aszpartam miatt,és kenyeret is többet eszem.De jelszavam:mindent a babóért,le fogom én is adni előbb vagy utóbb!
2009. jan. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok,


Szerintem nagyon sok múlik az alkaton, illetve ki mit örökölt a szüleitől:)

Én az első gyerkőccel 15 kilót híztam, de szinte csak hasra, mert sem a karom, sem a lábam nem lett vastagabb. Persze a derék, csípő tájék megvastagszik.

Most 19 hetes vagyok, 5 kilót híztam, hasim van, meg a szokásos, csípő derék, de a fenéken szinte semmi. Az arcomon sem látszott az elsőnél sem, beesettebb volt mint előtte.

És hála az égnek, 11 kiló lement szüléskor, alig 4 kiló maradt rajtam, az meg lement szoptatáskor.

Sok ismerősöm mondja, hogy jócskán hízott terhesség alatt, de hamar lement. Ez egy Más állapot:)

2009. jan. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Úgy legyen, remélem hamar ledobjuk ezeket a nemkivánatos husikákat. Engem nagyon zavar,h. összeér a combom meg,h. a karom hozzáér a mellemhez. :-/

168 cm vagyok, 63-64-el kezdtem (ha az előtte leadott 5-6 kg-t nem számolom mert akkor 58-al:-/) most 79 vagyok. Szóval ez nem kevés. Már próbálok vigyázni,h. több ne legyen de persze nem fogyózok csak odafigyelek.

Köszönöm az eddigi válaszokat, "sovány" vigasz de jó tudni,h. nem vagyok egyedül.:-))

2009. jan. 26. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!