Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez a dudor?

Mi lehet ez a dudor?

Figyelt kérdés

Igazából akkor érzem, amikor úgy fekszem, hogy a felső testem megemelem, mintha fel akarnék ülni.A baba biztos nem lehet, mert furcsa alakú, hosszúkás, szóval popsi és fej nem lehet, hátnak vékony, és már több hete megfigyeltem, a baba annyi idő alatt meg csak elmozdulna.:)

A köldökkel egy vonalban tapintható, egészen fentről majdnem a mellem, alatt kezdödik, és picivel a köldök alá ér.Köszi a segítséget:)30 h


2010. jan. 1. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:

bélrendszered?

de a baba fekhet úgy hogy épp valamijét érzed

2010. jan. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, tudom mire gondolsz, elég ijesztő eleinte :) Szerintem az izmok és a baba alakítják ilyen furcsára a hasat.
2010. jan. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is arra gondolok, hogy ahogy átrendeződött a belső rendszer, úgy lett ilyen...de bélnek kicsit vastag lenne.Gyomorra gondolok még, de nem tudom, hogy annak a formája milyen lehet :)
2010. jan. 1. 21:35
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a hosszúkás kitüremkedés ami a szegycsontodtól indul és akkor válik igazán láthatóvá mikor fekvésből felülni szeretnél az nem más mint az egyenes hasizmok, a szétvált izompólya között. Olyasmi mint egy sérv, és sok terhes nőnél fordul elő. Nekem is volt a második terhességemnél, én is féltem tőle, mert a szülés közeledtével már igencsak fájt. De rendesen szültem és gond nélkül teljesen visszahúzódott.

Ez teljesen természetes, ne aggódj emiatt.

2010. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is furcsa, sátorformát vesz fel a hasam a felüléskor, a doki azt mondta, semmi gond nincs vele, csak az izmok állnak ilyen furcsán. Először én is megijedtem tőle, de már megszoktam. 37 hetes kismami
2010. jan. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is így áll, sőt egyre nagyobb... először azt hittem talán a feje, de mostmár biztos vagyok benne hogy nem az. őszíntén szólva nekem eszembe sem jutott hogy ezen aggódjak.
2010. jan. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltatok:)

Én sem aggódok, csak kiváncsi vagyok.A következő babánál nem leszek meglepődve, ha ilyet tapasztalok:)

2010. jan. 2. 12:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!