Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem lehet valahogy 18 év...

Nem lehet valahogy 18 év alatt abortuszt szülői beleegyezés nélkül csináltatni? Mert nálam az lehetetlen.

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 20:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
68%
Mi van veletek?!Itt vitatkoztok a szülőkről ahelyett, hogy inkább megpróbálnátok segíteni rábeszélni, hogy szóljon idejében a szüleinek?! Már megvan a gond, kár rajta beszélni!Inkább biztatni kéne, nehogy valami meggondolatlanságot csináljon ez a buta lány!
2010. jan. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
85%
Gratulálok minden felelősségteljes kismamának aki csak leszólja a kérdezőt (tisztelet a kivételnek). Ha nem vennétek észre bajban van és az utolsó ami neki kell, hogy még itt rugdalják. Ettől csak még nagyobb hülyeséget csinál esetleg mert annyira megijed. Annyira jó, hogy itt mindenki olyan okos, kritizálni tud de segiteni nem. 18 év alatt hülyeség teherbe esni de már megtörtént, úgyhogy vhogy segiteni kéne. A kérdezőnek üzenem, hogy beszélj valakivel akiben megbízol, aki esetleg ismeri a szüleidet és ha kell vele együtt üljetek le és mondd el a szüleidnek. Ilyen esetben csak megértik, hogy segitséget vársz tőlük.
2010. jan. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
57%

Annak a válaszolónak üzenem, aki szerint ha becsúszott egy kis baleset, mindjárt másabb a dolog... : a balesetek miatt találták ki a 72 órás tablettát, ami bár drága, de közel sem kerül annyiba, mint egy abortusz, sőt még a gyereket sem kell meggyilkolni!


És igen, a lány iszonyatosan hülye. Nem kellene szexelni, ha nincsen tisztában a fogamzásgátló szerek használatával, vagy ha nem tudja, hogy ha már esélyes a "baj", mit tehet.


Ha a szülők hibája, hogy nem világosították fel, annyi esze lehetett volna, hogy utána olvas a dolgoknak interneten, hiszen amint látjuk van nete... Bár biztos szívesebben látogattja a myvipet meg az msn-t, minthogy ilyen "hülyeségeknek" nézzen utána.


Egyébként meg tanácsolták neki páran, hogy mondja meg azonnal a szüleinek. De ha ehhez is hülye....

2010. jan. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
20%

Biztosan a kislány is hibás, de szerintem legalább ennyire hibásak a szülők, meg az iskola is. A mi lányunk 13 éves, és azt mondta, hogy az iskolában még nem volt felvilágosító óra. Nem hogy szexualitásól nem esett szó, de még a menstruációról sem!

És lehet, hogy ez a kislány már nem is olyan kislány, lehet, hogy már közel van a 18-hoz és ez esetben nem vádolhatja senki sem, hogy korán kezdte! Szerintem semmiképp se vetesd el azt a kisbabát, ha már így alakult. Biztosan ez volt neked megírva a nagykönyvben. Régebben, amikor a nők még nem a karrierüket építették, akkor még nem volt szégyen ilyen idősen babát vállalni. Szerintem ha bevállalod, akkor sem leszel kevesebb, sőt! meglátod mekkora boldogság és amint egy picit cseperedik a baba, akkor folytathadod az iskolát, vagy bármit. ez miatt nem maradsz le semmiről, de ha elvetetd, akkor egy életen keresztül lelkiismert furdalásod lesz és lehet, hogy többet soha nem is esel majd teherbe. Beszélj a szüleiddel és vállald be! Ne törődj mások vádaskodásával, hanem hallgass a szívedre.

2010. jan. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
76%
Akkor kellett volna godnolkodni, amikor összebújtál a fiúval. Ma már annyi fogamzásgátlási módszer létezik, ha nem ismered őket akkor olvass utána és akkor legközelebb nem kerülsz ilyen helyzetbe. Ha ahhoz nagylány vagy,hogy ágyba bújj,legyél ahhoz is ,hogy a szüleid elé állsz. egyébként nem lehet szülői beleegyezés nélkül megcsináltatni. Fel kell keresnetek egy családvédelmi szolgáltatos védőnőt, általában a városi ANTSz-nél találhatóak és majd ott elmondják a menetét.
2010. jan. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
51%
Előző vagyok és ne felejtsd el hogy csak a 12.hétig végzik el a beavatkozást.
2010. jan. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
80%

Már írtam neked a lap tetején, de még azt hozzá tenném, hogy eszedbe ne jusson "hülye tini módszerekkel" megszabadulni a babától. Gondolom most a veled egykorú lánykáktól olyasmi tanácsokat kapsz, hogy emelj nehezet, vagy üsd a hasad, meg hasonlók!Csak figyelmeztetlek, hogy ha sikerülne is elvetélned az ilyentől, akár bele is halhatsz!Orvosi ellátás nélkül nehezen úszod meg, és ez alapján szintén fognak róla tudni a szüleid! Ha pedig nem sikerül MEGÖLNÖD íly módon azt a picit, akkor pedig akkora kárt tehetsz benne, hogy arról jobb nem is beszélni!

Szóval nem úszhatod meg!Bármi is lesz a következménye szólnod kell a szüleidnek!

De egyébként többet tudnánk neked mi is segíteni, ha vennéd a fáradtságot és leírnád, miért is kell annyira félned a szüleidtől és hogy hány éves is vagy illetve hány éves az apuka!

2010. jan. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is kíváncsi vagyok,egyszerűbb lenne válaszolni!
2010. jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
57%

"És lehet, hogy ez a kislány már nem is olyan kislány, lehet, hogy már közel van a 18-hoz és ez esetben nem vádolhatja senki sem, hogy korán kezdte!"


A szexhez érettnek kell lenni mind fizikálisan, mind lelkileg. Lehet, hogy közel van a 18-hoz és ilyen szempontból érettnek tűnik, de a felelőtlenségéből ítélve a lelki érettsége (amihez a felelősségteljes gondolkodás tartozna) még nem éppen teljes.


Ha semmi nem tud a szexről, ne szexeljen. Akár 18, akár 28.

Nem megoldás az, hogy minden magát a kora alapján érettnek gondoló tini összevissza d*gjon és gyerekeket ölessen meg!


Mondom ezt úgy, hogy én is 18 éves vagyok, 16 évesen vesztettem el a szüzességem, de mindig gondosan ügyeltünk a védekezésre, szex után megnéztük a gumit hogy nem lyukadt-e ki véletlenül, hogy mehessünk 72 órás tablettáért. Még csak véletlenül sem akartam ilyen helyzetbe kerülni, de mindent meg is tettem, hogy ne váljon belőlem gyilkos és ne kelljen egy életen át a lelkiismeret-furdalásommal küzdeni.

2010. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
A kedves válaszoló le se sz@r minket. Így nem lehet segíteni.
2010. jan. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!