Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem lehet valahogy 18 év...

Nem lehet valahogy 18 év alatt abortuszt szülői beleegyezés nélkül csináltatni? Mert nálam az lehetetlen.

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 20:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mindenképpen kell a beleegyezés.
2010. jan. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%
Én úgy tudom, hogy nem, maximum valami kuruzslónál, ami nagyon drága, illegális, és veszélyes.
2010. jan. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
69%
Ésszel, lányom ésszel. B@sztok mint a nyulak, oszt itt az eredmény. Grat.
2010. jan. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
67%

Nem lehet.

A véleményemet inkább nem mondom el... De szégyelld magad.

2010. jan. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
59%
max ha csak az aláírásuk kell,azt oda lehetne hamisítani,de ha látni is akarják a szülőt???Nem tudom,sosem voltam ilyen szituban,és remélem vagyok olyan felelős,hogy nem is leszek
2010. jan. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%

Semmiképpen nem lehet megoldani a szülők nélkül!Légy bátor és mondd el még nem késő. Ez van, akkor meg kell oldani minél hamarabb, nehogy késő legyen, hiszen gyereknek gyerek nem való!

És csak szólok, az abortusz drága mulatság, ugye tudod?

2010. jan. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%

18 év alatt nem lehet abortuszod szülői beleegyezés nélkül. Ha nincs annyi bátorságod, hogy a szüleid elé állj, akkor ahhoz sem vagy elég érett, hogy egyáltalán szexelj.


Amúgy meg gratulálok. Még egy tini, aki meg van róla győződve, hogy "már elég érett a szexhez" meg már "itt van az ideje", különben is "15 év frlett ciki szűznek lenni", de a gumi meg drága és amúgy is "kiveszi időben"... És ezért most meghal egy ártatlan kisgyerek.

2010. jan. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
60%
Hát én inkább anyudéknak gratulálnék!Nemhogy nem neveltek rá felelően a szexre,nem mondták el a veszélyeket,nem figyeltek rád oda kellően!De még azt is elérték,hogy félj tőlük, és ha baj van ne mert nekik szólni!Ez igen!!!Ha ez a gyerek felelőtlen kedves hozzászólók,azt vajon kitől tanulhatta????Mert a szülők is buta,felelőtlen egyedek!!!!
2010. jan. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
71%

tegnap 22:03-as: honnan tudod, hgy hogyan nevelték a lányt? Attól, hogy terhes lett, még egyáltán nem köteleö felelötlennek lenni - balesetek is vannak megfelelö védekezés mellett is! Ezenkivül elöfordult már olyan is, hogy valakit megeröszakoltak és szégyellte elmondani, és terhes lett.

Sok esetben meg éppen akkor nem mer a lány szólni, ha á szülök felkészitették, védekezett és MÉGIS becsúszott egy baba.


Mielött kigyót-békát kiabálsz, elötte gondolkodj már egy kicsit. (Gondolom, neked nincs gyereked, csak eléletben tudod, hogy mit hogy kellene csinálni.)

2010. jan. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
73%
8:29-es: Én ugyan nem a tegnapi válaszoló vagyok, de szerintem, ha a szülők megfelelően felkészítették volna a szex veszélyeire..., akkor az azt jelentené, hogy jó a kapcsolatuk és nem készülne illegális abortuszra.
2010. jan. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!