Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismamik hogy vagytok...

20 hetes kismamik hogy vagytok? Mennyire aktív a babátok?

Figyelt kérdés
Nekem néha fájogat a pocim, mintha meg akarna jönni, de nagyon enyhén és nem görcsösen. A babát még csak akkor érzem, amikor hanyatt fekszem, nagyon ritkán olyankor is, amikor ülök. A mozgésokat nem érzem, csak amikor rúg egyet-kettőt.
2009. dec. 31. 23:22
 1/8 anonim válasza:

Semmi ok az aggodalomra. Hasonlítani máshoz pedig badarság. Az enyhe fájások normálisnak mondhatóak - a méhet tartó izmok nőnek, ill. feszülnek.

20 hetes picitől még ne várj nagy ütéseket, ill. rúgásokat :)

Kitartás!

2009. dec. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 20 hetesen az első babám nem is éreztem!Szerencséd van!Szép fokozatosan majd sűrűsödnek, és erősödnek a mozgások, rúgások!Lesz mikor azt kívánod bár elaludna odabent,mert már szét feszíti a bordád!(legalábbis nálam volt ilyen) A fájdalom pedig hogy a tested változik, készül a szülésre!Az izmok nyúlnak, a csontok tolódnak szét!
2009. dec. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én is 20 hetes vagyok.Nekem már elkezdett napközben is rugdosni,egyre többet érzem Őt:-)A mocorgásait viszont csak fekve érzem én is.A hasam nekem is fájdogál,de szépen gömbölyödik is.Épp az imént azon gondolkodtam,hogy hallott e valamit ebből a nagy durrogtatásból amivel az apukája szórakozott.Állitólag ilyenkor már hallanak és meg is ijednek.Úgy sajnáltam szegényt ,remélem ennyitől nem lesz baja:-)Búék!
2010. jan. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Van az a film, az élet az anyaméhben, ott láttam, hogy már a 16. héttől hallanak. Na itthon énekelnek és dübörög a zene. Szerintem most 3 napig csak aludni fog a babám, én meg aggódhatok, hogy miért nem ficánkol. :)
2010. jan. 1. 02:16
 5/8 anonim ***** válasza:
20 vagyok én is, 1 baba és 2 hete érzem. Nálunk napok óta boxmeccs van, egyre erősebben és napközben is, most asszem alszik végre. Kifárasztotta a gyerekpezsgő biztos :)
2010. jan. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia, én ma töltöm a 21. hetet. Még csak nagyon ritkán és gyengén érzem, de mintha most már egy kicsit sűrűsödne.:)

A pocakom nekem akkor szokott így fájni, ha többet dolgozok a kelleténél vagy idegeskedem. Nekem a doki azt mondta, hogy ilyen 2 magne b6, sok folyadék és azonnali lefekvés és így hamar el is múlik.

2010. jan. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én már egyre erősebben érzem a bébimet. Néha óriásikat rúg, még a kezemben is érzem, ha épp a hasamon van. Igaz én is csak fekve érzem őt. Viszont már apunak is sikerült egy ilyen rúgást kitapintania. Akkor mindkettőnk könnye kicsordult az örömtől :D. Viszont az elmúlt 2-3 napban sokat feszít a hasam. Azt hiszem növekedünk. Ma 21 hetes kismama
2010. jan. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Olyan jó olvasni, hogy nagyjából ugyan ott tartunk! :) Ma reggel bejelentkezett, apukáját is megrúgta.
2010. jan. 1. 19:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!