Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen mehetek nyilvános...

7 hetesen mehetek nyilvános fürdőbe? Napozással már kell vigyázni?

Figyelt kérdés
Lassan jön a strand szezon és a fiammal szeretnénk menni, de fogalmam sincs, hogy én is bemehetek-e vele a medencébe?
2014. jún. 2. 13:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%
7 hetesen biztos, hogy zárt a méhszájad, ha nem így lenne tudnád, mert veszélyeztetettnek lennél kiírva. Én nem vagyok egy cseppet sem paramami, mindent megcsinálok és meg is csináltam terhesség alatt is, de szerintem a strand nem éri meg a kockázatot. Az uszoda megint más, mert annak más az összetétele, de a termálvíz sem a hőfoka sem az összetevői miatt nem ajánlott. A sok baciról ami benne van nem is beszélve.
2014. jún. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A 12. hètig nem. Kèsőbb is csak zàrt mèhszàjjal.
2014. jún. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Kedves 10-es válaszoló!

Nyilván azért teszem fel a kérdést, mert vigyázni akarok és érdekel mások tapasztalata ebben az ügyben.

Nem magamat akarom áztatni a vízben, remekül megvagyok strand nélkül, de elég nehéz, ha az embernek van egy 5 éves gyereke, aki alig várja a nyarat, meg a medencét.

Én majd max. a medence széléről vigyázok rá és az apukája fog vele pancsolni.

Első terhességem alatt soha nem voltam strandon, pedig az utolsó 3 hónapban nyári forróság volt és jobb lett volna a víz mellett, mint otthon a panelban. Mivel még nem volt gyerekünk, így fel sem merült, hogy strandoljunk, de most más a helyzet.


Köszönöm a válaszokat!

2014. jún. 3. 08:37
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha csak a lábadat áztatnád? A kisfiad biztos megérti, az apukája pedig vigyázhatna rá a medencében. Ha van kertetek vagy a nagyszülőknél, esetleg lehetne saját kis medencében :-)
2014. jún. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!