Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen mehetek nyilvános...

7 hetesen mehetek nyilvános fürdőbe? Napozással már kell vigyázni?

Figyelt kérdés
Lassan jön a strand szezon és a fiammal szeretnénk menni, de fogalmam sincs, hogy én is bemehetek-e vele a medencébe?
2014. jún. 2. 13:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha zárt a méhszáj bemehetsz (de mindjárt írnak majd olyanok, akik azt írják, hogy Isten ments, max csak zuhanyozz). A napozással viszont vigyázz. Vegyél fel egy bő pólót/tunikát, hogy közvetlenül a hasadat ne érje a nap.
2014. jún. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, hogy zárt-e a méhszáj és orvos is legközelebb 3 hét múlva fog megvizsgálni.
2014. jún. 2. 13:58
 3/14 anonim ***** válasza:
Azt pedig nem ártana tudni előtte, mert ha nem zárt akkor a ferőzések nem állnak meg a hüvelynél hanem feljuthatnak a méhbe a magzathoz az pedig vetélést is okozhat.
2014. jún. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Szuper! :( 1 hete voltam először orvosnál, de mivel még se kiskönyvem, semmim nincs, így nem tudom mi a helyzet.

Megvizsgált, de nem mondta, hogy nyitott lenne a méhszáj. Elég alapos orvos, gondolom csak mondta volna, ha nyitva lenne és vigyáznom kellene.

2014. jún. 2. 14:03
 5/14 anonim ***** válasza:
Az oké, hogy nem volt mèg kiskönyved, de semmilyen papírt nem kaptál tőle a vizsgálat végén (petezsák látható, nyálkahártya vastagsága, stb.)? Arra rá szokták írni.
2014. jún. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Legközelebb kérdezz rá, és megnyugszol.

Nekem a doki azt mondta, inkább természetes víz legyen (tó, tenger, folyó), mint agyonvegyszerezett medencevizek. De ha strandolnál a fiaddal, akkor se áztasd magad benne.

2014. jún. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ha kaptam volna papírt, akkor nem itt kérdeznék. :)

Első gyereknél is így volt, magának felírt mindent, és amikor volt kiskönyvem, akkor átvezette a dolgokat.

Amit láttunk a monitoron, elmondta szóban (petezsák mérete, benne a szikhólyag), ezért gondolom, hogy csak felhívta volna a figyelmemet, ha nyitva lenne a méhszáj.

Inkább felhívom holnap a biztonság kedvéért.

2014. jún. 2. 14:14
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez a legjobb ötlet. Így legalàbb biztosat tud mondani és Te is megnyugszol, hogy nem ártasz a babàdnak. :)
2014. jún. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Igen, muszáj felhívni, ez a biztos!

Köszi a válaszokat!

2014. jún. 2. 14:19
 10/14 anonim ***** válasza:

Kedves 1-es válaszoló!

Igen, én azt írom, hogy Isten ments, ne menj ilyen helyekre, amik veszélyeztetik a terhességet. Senki nem fogja megfogadni, mert annak ellenére, hogy felteszik ezt a kérdést, ők már eldöntötték, hogy mit szeretnének.

Hiába írok le tapasztalatot.

Szóval ne menj, inkább kerüld el a kockázatot!

2014. jún. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!