Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » H&M-ben lehet kapni vmelyik...

H&M-ben lehet kapni vmelyik varosban kismama ruhát? Brendon nagyon draga, olcsobbat keresek. Kosztüm helyett csinos ruhát keresek.

Figyelt kérdés
2014. máj. 30. 09:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nálunk Miskolcon alig van kismamaruha.

S-es méretű ruha kellene, de szinte sehol sem találtam. Mindenhol M-től indulnak.


A Lidl-ben vettem egy nagyon jó alkalmi nadrágot mindössze 1999 Ft volt.


36 hkm

2014. máj. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok valaszt. Btonprixbol biztos rendelek, jo áron van es van sok szep kozotte. Szeretnék eljutni egy h&mbe is. Nalam is gond, hogy kismeret kell. Multheten elmentem a brendonba, probaltam farmerszoknyat, de a 34es is nagy volt a fenekemre es combomra. Nadrágból a 36-os jo lett náluk, de 13ezerert nem hoztam el.
2014. máj. 31. 05:53
 13/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de szerintem a Brendonban nagyon el vannak szállva a ruhaárakkal. :) De meglepő dolgot vettem észre.

Nemrég voltam a budaörsi brendonban a nagy tescónál. Meglepődtem mikor láttam, hogy egy ing 30-40 ezer között van. A babás dolgok viszont olcsóbbak mint a miskolci Szinvában lévő brendonban.

2014. máj. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a Brendonban minden termék árával el vannak szállva. Jó cuccaik vannak nagyon, de nem éri meg ott venni. Nekem is van onnan egy kismama fari szoknyám egy 10-esért vettem, nagyon jó kis lenge, de sajnáltam érte azt a pénzt, csak nagyon akartam egy hasonló fazonút és nem kaptam sehol.

Én voltam a bonprixes :)

2014. jún. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!