Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » H&M-ben lehet kapni vmelyik...

H&M-ben lehet kapni vmelyik varosban kismama ruhát? Brendon nagyon draga, olcsobbat keresek. Kosztüm helyett csinos ruhát keresek.

Figyelt kérdés
2014. máj. 30. 09:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Persze, tök jó kismama ruháik vannak! Általában a bébi részlegen vannak, nem a női ruhák között, ezért sokáig én sem találtam őket.
2014. máj. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
De nem minden városban. Pl. Tatabányán a H&M-ben nem tartanak kismama ruhákat, az eladók Fehérvárra vagy Pestre irányítottak.
2014. máj. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

C&A-ban is lehet. De egyébként egy tipp: én a bonprix.hu oldalról rendeltem nagyon sok ruhát. Van kimondottan kismama ruha is, de én alapból a normál női ruhák közül is sokat vettem, mert olcsóbbak, mint a kismama és ott is vannak bő szabásúak, mell alatt húzottak és onnan bővülősök, lezser felsők, A vonalú ruhák.

Pl. ilyet is rendeltem és teljesen jó, pedig már a 9. hónapban vagyok és rengeteg ilyen fazon van még

[link]

De itt vannak a kismamások is:

[link]

Amúgy elég nagy méretezésűek. Én azt tanácsolom, hogy a normál méretedtől egy számmal kisebbet rendelj, mert még így is jó nagy pocakkal. Pl. én 38-as méretemre nem a 36/38 rendelem, hanem a 32/34 és így jó. Ebből a ruhából a a 36/38-at rendeltem, de szerintem még a kisebb is jó lett volna így a vége felé is. Kb. 1hét mire megjön postán.

Remélem tudtam segíteni!

2014. máj. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Vas, Zala, Veszprém és Győr megye ahol tobbszor is jarok. Néha Pest.


De Fehérvár is elérhető végülis.

2014. máj. 30. 11:01
 5/14 A kérdező kommentje:
Bronprix-et nem ismerem. Koszonom a tippet. Megnézem
2014. máj. 30. 11:01
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha a www.hu.com/hu oldalon az üzletkeresőben rámész az adott üzletre, akkor megmutatja hogy van-e ott mama collection. Budapesten a Köki-ben és Dunakeszin tuti van, én minden kismama ruhámat itt vettem, szerintem nagyon vagányak és nem vészes az áruk.
2014. máj. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, természetesen [link] a helyes link :)
2014. máj. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Na megnéztem neked, Dunántúlon a székesfehérvári, a kaposvári, a nagykanizsai és a pécsi üzletben van Mama collection.
2014. máj. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem van egy eladó kismama ruhám, nagy méret, 16-18 -as. 90-100kg-os nőre való. Tavaly volt rajtam egyszer családi összejövetelen. Ha érdekel lefényképezem!
2014. máj. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én fehérvári vagyok, tehát ide járok a H&M-be, de szerintem nagyon jó a kismama részleg. Múltkor volt leárazás is, 1500 Ft-ért adtak egy csomó mindent, csinos ruha is volt ennyiért. Alapáron 6-9 ezer körül vannak, azt nem tudom, hogy a Brendonban mennyi. Én 29 hetes vagyok, és szinte az összes ruhám jó rám (általában lenge egyberuhákat hordok), úgyhogy nekem nem igazán van rá szükségem, de vettem egy piros rövidnacit 3990-ért, meg egy virágos blúzt, szintén 3990-ért, ezek nagyon nagyon megtetszettek. Meg a C&A-ban vettem egy fehér blúzt 3500-ért, ez viszont kellett, mert jövő hónapban fogok államvizsgázni, és a régi fehér blúzomat nem tudom begombolni a pocakon. Szóval szerintem annyira nem vészesek az árak.
2014. máj. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!