Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valami vicces sztoritok...

Volt valami vicces sztoritok a terhességetek alatt?

Figyelt kérdés

Én az első terhességemnél, beszorultam a kádba :DDDDDDDD

Durva volt. De nem annyira :)

Most még nem volt semmi vicces :)


2009. dec. 30. 22:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én szülés után pukiztam jó hangosakat...

Ciki volt.

Nagyon vicces a terhességem alatt annyi volt, hogy akrobatázni kellett a szőrtelenítéshez. Én szobrot álltam, a férjem borotvált.

2009. dec. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Van egy tengerimalacom és amikor az első gyerekemet vártam volt, hogy a szüléssel álmodtam. Álmomban nem volt furcsa, hogy tengerimalacot szültem... de szopizni nem akart az istennek sem! :) Amikor felébredtem és végiggondoltam, fél óráig röhögtem rajta! Azóta megszültem és szerencsére "gyerek lett"! :))
2010. jan. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én meg rettegtem az NST-től, mert mindig valami csapkodást hallottam a vizsgálóból, és azt hittem, hogy a kismama hasát csapkodják. Közben az asszisztensnő tapsolt csak, hogy felébredjen a baba! :-)))
2010. jan. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

a tengerimalacoson jot nevettem!!!!!


Mi a parommal szuleselokesziton voltunk, es epp a szulesi pozokat gyakoroltuk, ott voltak az apukak is. A vedono szolt, hogy akkor most fekudjek fel hanyatt az agyra es huzzam fel a labaimat. aztan ahogy kicsit ratamaszkodott a terdemre, ugy jott ki a puki, egyenesen ra......azt hittem, elsullyedek szegyenemben. Kb. 35 hetes terhes lehettem, kicsuszott. Akkor senki nem szolt semmit, de a parom azota ezen rohog, hogy lepukiztam a vedonot.....no comment.

2011. jan. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!