Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valami vicces sztoritok...

Volt valami vicces sztoritok a terhességetek alatt?

Figyelt kérdés

Én az első terhességemnél, beszorultam a kádba :DDDDDDDD

Durva volt. De nem annyira :)

Most még nem volt semmi vicces :)


2009. dec. 30. 22:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Kb 3-4 hós terhesen bementem egy baba-mama-tini boltba, hogy terhes térdnacit vegyek magamnak. Mondtam a nőnek hogy rövidnadrágot szeretnék. Odahozott nekem egy kis "p.nyi"nadrágot, amilyen a pipaszár tinik hordanak, hát először nem tudtam megszólalni se, aztán mondtam neki hogy nekem kismamanadrág kéne. Nem tudom leírni a nézését, fintorgott rendesen, szerintem azt hitte hogy 16 éves vagyok, alig vártam hogy kijöjjek a boltból. Akkor elég dühös voltam, már poénos kicsit, bár abban a boltban azóta nem voltam. Akkor 27 éves voltam. Jó hogy letagadhatok egy 10est! :-)
2009. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi azon mókáztuk a legjobbakat férjemmel, amikor a hasamra pakoltam ezt-azt, és látszódott, ahogy mozog, mert a baba belül tett-vett :) Egyszer a müzlistálat tettem úgy a hasamra, hogy megállt magától, lefényképeztük, azóta is jókat nevetünk a képen... De ilyen "malőr" sztorik nem voltak.
2009. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hú most csak az jut eszembe, amikor elmentem az unokahúgommal/6 éves volt/ cirkuszba ,mentünk haza nagyon kellett pisilni nem messze laktunk próbáltam szaladni /inkább csak gyors séta/Majd a húgi hátrafordult és mondta " Ildi fogd azt a gyereket ki ne pottyanjon" :)
2009. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
:):):) ezek jok :) velem semmi extra nem történt :)
2009. dec. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez tök jó:))

Nekem is volt egy cuki tevékenységem. A vége felé járhattam már a 35-36. héten vizsgálatra mentem és átrendezték a rendelőt és mondta a doki ˝pattanjak˝ had hallgasson rá a pici szívére és én elkezdtem felküzdeni magam a vizsgáló ágyra mikor már 5 perce küzdöttem és se fel se le pozícióba kerültem a doki feltolt az ágyra majd megmutatta a másik oldalon a zsámolyt amit igaz félig takart az öltözőfülke függönye de ha jobban figyeltem volna biztos megtaláltam volna. Azóta mindig felhívja a figyelmemet a zsámolyra majd jót nevetünk.

2009. dec. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Keresztfiammal próbáltam volna játszani aki 2 éves, nem tudtam kúszni mászni és hamar elfáradtam akkor voltam 32 hetes! Mondtam neki,hogy már nem bírom mert nehéz a baba,erre ő kiszalad a férjemhez és mondja neki "gyere tartsd egy kicsit te a gyereket mert a kerinek már nehéz" :-)
2009. dec. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szülés alatt ,legalább is mindig jót mosolygok rajta mikor nézem a felvételt.

Még az utolsó heteimben azt álmodtam hogy a lányomnak fekete hosszú haja és kerek feje lesz.

Mikor a doki megszolalt hogy látja a fejét én rá néztem és megkérdeztem van -e haja ,hát elég furcsán nézet rám.(Egyébkén kb 5 cm-es fekete haja volt ami azóta szőke.)

2009. dec. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hááát én a 32. héten bekerültem szülés megindulás miatt, amit végül visszatartottak.

Bent voltam 6 napig a kórházban, de iszonyú gáz volt szó szerint, mert a terhességem alatt folyamatosan kellett pukiznom, de nem ám sunyi laposat, hanem hangos, rotyogósat és egyfolytában. Egy löket nem volt rövidebb, mint 10 másodperc. Gáz volt nagyon, mondtam is a szobatársaimnak, hogy bocsi, de ez van.

2009. dec. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is durván púzós voltam az utolsó trimeszterben, hát igen, terhesség alatt őrizzük meg a humorérzékünket.

Puniszőrözésnél mindig a férjem tartotta a tükröt, hogy lássak is valamit.

És végighorkoltam az egész terhességet.

2009. dec. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 35 hetes lehettem, amikor a nőgyógy rendelőből kiténfergő asszisztenstől kérdeztem valamit, mire ő: miért maga terhes? Máig nem értem ezt a kérdést, de vicces, hogy mennyire figyelnek ránk. Akkor már vagy két hónapja én se láttam a ... lábfejemet :)
2009. dec. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!