Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fontos az orrszívó vagy nem...

Fontos az orrszívó vagy nem muszáj venni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szia.sztem fontos mert míg pici és meg van fázva nem tudod mással tisztítani az orrát.és ha nem használod súlyos szövödményei lehetnek pl arcüreg gyull.homlok stb mert arra fog ráhúzódni a nátha.de ha az ár miatt is aggodsz pár ezer forintért lehet venni gyógyszertárban a legegyszerübbet és a legpraktikusabbat.nem kell h elektromos meg kitudja milyen legyen a legegyszerűbb a legjobb én is azt fogom venni:)32 h kismama
2009. dec. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fontos. A csecsemők átlagosan fél éves korukig az orrukon át veszik a levegőt, a szájon át való légzést fokozatosan tanulják meg. A szoptatást és az alvást is akadályozza az eldugult orr, és - ahogy az első válaszadó is írta - a pangó orrváladék komolyabb betegséget is okozhat.
2009. dec. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fontos! Nekünk eddig csak kézi volt, de náthás lett 4 hónapos kisfiam. Már bocsánat, de sz..t sem ért. Vettünk orrszi-porszit. Hát az szívja rendesen. Szegénykém levegőt is alig kapott, állandóan felriadt.
2009. dec. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is fontos, és nem is olyan drága, én tegnapelőtt vettem pont orrszívós porszívót, olyat, ami jófajta, és csak 1500ft volt!
2009. dec. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem lévők is írták: fontos!

3 gyerekes anyuka

2009. dec. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
15.49-es megkérdezhetem hol vetted? Bababoltban vagy gyógyszertárba?
2009. dec. 30. 17:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Bababoltban és gyógyszertárban is kapható, mi is tegnap vettünk és 1400 ft volt, de a legdrágább is 2500 ft. És tényleg nagyon fontos, bár én is bízok benne nem kell sokszor használni. 35 km- eüs
2009. dec. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!