Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A baba mozgását össze lehet...

A baba mozgását össze lehet keverni a bélmozgással? Fontos!

Figyelt kérdés
én tettem fel a kérdést tegnap h nem érzem mozogni a picim 2napja lassan. tegnap este lefekvéskor hanyat feküdtem, és probáltam magunkra figyelni.eddig kb 2hete minden nap éreztem a babám, de eddig kopogó,kuttyogó érzés volt,mindig erősen kalimpálós a mozgása.tegnap este remélhetőleg éreztem a babám de igy még nem,s attól tartok h csak beképzelem annyira őt akartam érezni. olyan volt,mintha lassu nyujtóskodás lett volna, mintha kinyomta volna magát.még kivülről is lehetett érezni, h hullámzott a pocim a köldök vonalában kb 2-3 centivel alatta.még a párom is érezte, ami eddig nem fordult elő,mert akárhányszor odatetettem a kezét h most nagyon kever ő semmit nem érzett kivülről csak én.de épp vacsi után voltunk 2orával kb,és mi van ha a bélmozgás volt? bár nem hinném, hisz a hasfal alatt a méhem van a picivel,s csak mögötte a belek,ezért nem gondolom annyira h igy éreztem volna,ha csak bélmozgás lenne. szerintetek?
2009. dec. 30. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Amit leítrál, abból nem valószínű, hogy bélmozgás lett volna, nagyon babának tűnik :)

Egyébként az sem ártana tudni, hogy hányadik hétben jársz, mert ahogy nő a baba úgy változik a mozgása is és az is amit abból érzel. A bélmozgással inkább csak az elején lehet összekevrni, mondjuk a 18-20. hétig. (Ez a saját tapasztalatom, lehet, hogy másnál máshogy van.) Ha a köldök alatt érzed, akkor valószínüleg már ennél nagyobb a baba és akkor már jól elkülöníthető a két dolog.

2009. dec. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
21+2km vagyok! és köszi a választ!
2009. dec. 30. 13:25
 3/7 anonim ***** válasza:
sztem tuti h a baba volt.belek nem tudnak ilyen erős mozgást csinálni h hullamozon a hasad.meg a belek nem közevtlenül a hasfalon vannak én néha olyan helyről hallom a hangokat h te jó ég h került az oda stb.esetleg próbálj inni egy fekete teát csak cukorral és egyél fekete csokit attól biztos beindul a kisember.de nyugi sztem minden redben van..32 h kismama
2009. dec. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nyugodj meg, biztos minden rendben! nekem is volt, hogy nem mozgott pár napig ebben az időben, vagy legalább is nem éreztem... amit leírtál, az biztos a baba volt!!! meglátod egyszer csak majd megérzed és úgy fog mozogni mint előtte soha.. nekem mindig ilyenkor pár nap csend után beindult és változott a mozgása :)
2009. dec. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Abeled nem ott van ahol éreztétek a babát :) Én gyakran a hasi ütőeremmel kevertem, ill. az volt hasonló, de aztán a rúgások egyértelművé tették.
2009. dec. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
NEM lehet összetéveszteni!!!
2009. dec. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én zenét hallgattatam vele igy egyértelmüvé vált a heves tiltakozás hogy az ö.rugdalni kezdett láthatóan 18-20hetesen.
2009. dec. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!