Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt mondta egy terhes ismerősö...

Azt mondta egy terhes ismerősöm, h szinte nem csinálhat semmit, nem tornázhat ilyesmi (12hetes). Elvetélhetne pl. a bowlingozástól?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elvetélhetne..a bowlingozástól meg pláne
2009. dec. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Még jó megemeli magát
2009. dec. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha veszélyeztetett terhes, akkor tényleg semmit nem szabad csinálnia!! Ha nincs gond a terhességgel (doki nem tiltja), akkor egyébként tornázhat, biciklizhet, úszhat, túrázhat, stb.. Olyat nem szabad egészséges terhesen sem csinálni, ami rázós sport. (pld. lovaglás, terepautózás, ugrálás, stb).
2009. dec. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, így van, veszélyeztetettként nagyon kell vigyázni mindennel. Nem könnyű.
2009. dec. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ott emelni is kell és hajolgatni is, semmi esetre sem javasolt szerintem.
2009. dec. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva én még úgy sem bowlingoztam volna, hogy nem voltam veszélyeztetett terhes. Terhesség előtt egyszer-kétszer próbáltam, de nagyon nagy izomlázat okozott a combomban, hasamban. Terhesség alatt az izomláz nem túl kényelmes, volt így is éppen elég gondom, amikor nyúltak a szalagok szúrkált, most meg már 37 hetesen le sem írom miket csinál a hasam...:) De persze ez csak saját vélemény.

Veszélyeztetett terhességet komolyan kell venni és tényleg sokat pihenni!:)

2009. dec. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha veszélyeztetett, akkor biztosan. Nem tudom egyébként, ezt az orvostól kérdezd. Ő biztos választ adhat.

Viszont saját tapasztalat, én még a 20. héten is bowlingoztam a bátyámmal, barátaimmal.

DE mégegyszer mondom: az orvostól kérdezze pontosan, mit lehet, és hogyan.

36 hetes kismami

2009. dec. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!