Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éjszakákat nem alszom. Mitől...

Éjszakákat nem alszom. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
20 hetes vagyok és már több éjszakát is sikerült ébren töltenem. Úgy érzem ki kell ugranom az ágyból, mert megőrülök! Mi lehet a bajom? szednem kellene vmi nyugtatót?
2009. dec. 29. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
én is igy voltam és vagyok is biztos a hormonváltozás és a baba teszi nyugtatót ne szedjél majd elmúlik ha nem beszélj az orvosoddal
2009. dec. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod, normális. Én sem tudtam aludni éjszaka, lányom sokat mozgott a pocakomban(bezzeg nappal aludt:). A terhesség vége felé meg állandó pisijárat volt északa is. De hogy vigasztaljalak, miután meglesz a baba mégannyit sem fogsz tudni aludni:)
2009. dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják így készül a szervezeted a nem alvásra. Lehet benne valami, mert én aludni tudtam, de rendszeresen megébredtem éjjel egykor, háromkor és ötkor. És pont ezekben az időpontokban szopizott később a babám.
2009. dec. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak ilyen időszakjaim, aztán elmúlik, majd visszajön. De 8 órát egyhuzamban már nem is tudom mikor aludtam. Max 5-6 óra megy egyszerre, de az már csodaszámba megy.

33+6 hetes

2009. dec. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmiképpen ne egyél nyugtatót, ez teljesen normális állapot, ahogy az előttem szólók is írták. Viszont segíthet a citromfű tea, vagy mézes tej. A teát itt a fórumon sokan dícsérték.

Egyébként én közép időben jól aludtam. Az elején nem bírtam, és most a vége felé. Óramű pontossággal 2-3 óránként kelek pisilni, és ha ez 5-6 óra közé esik, nem is tudok visszaaludni. Most korábban kelek, mint amikor dolgoztam:-( De amint tudjuk, a baba születése után örülni fogunk 5-6 óra összefüggő alvásnak is:-)

Minden jót és kitartást!

(33. hetes mami)

2009. dec. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok! Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek szép babavárást és kellemes babázást kívánok!
2009. dec. 30. 12:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!