Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor lehet legközelebb...

Mikor lehet legközelebb peteérésem?

Figyelt kérdés
Elég rövid 21 napos ciklusaim vannak, tudtok nekem segíteni hogy mikor lesz legközelebb peteérésem? Dec 19én volt meg 24-én múlt el, Ha tudtok segítsetek mikor a legalklmasabb együtt lenni
2009. dec. 29. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:

A legjobb az lenne, ha el kezdenéd mérni az ébredési hődet, minden nap ugyanabban az időben. Nekem nagyon jól bevált, ma még az az orvos is elismerte, aki 2 hónapja mondta, hogy hagyjam abba.

Mivel rövid a ciklusod, ezért nem lehet azt sem megjósolni, hogy korán van peteérés és azért, vagy esetleg rövid a luteálisod. Szóval így szerintem senki nem tudja megmondani, hogy mikor lesz pé-d. Használhatsz még esetleg ovu tesztet is, vaterán lehet már kapni 100 Ft/db áron.

2009. dec. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Mi volt 19 és 24-én? Mensid?

Akkor szerintem már mehet a minden másnap 18-as. Akkor ha nem is tudjuk mikor van ovuláció, legalább nem maradtok le róla. :)

2009. dec. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó, ha minél többször vagytok együtt. Általában a ciklus felénél szokott peteérés lenni (tehát nálad 3-a körül várható. 1-2 nappal előtte és utána sűrítsétek az együttléteket!), de mindenkinél változó lehet. Sőt olvastam, hogy erős orgazmus spontán pé.-t válthat ki. Szóval mindent bele! Szorítok!
2009. dec. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a 21 nap nagyon kevés, szerintem menj dokihoz, ő majd tudja, hogy mit kell tenni, s UH-on megtudja nézni, hogy van-e érett petesejt, s kb. mikor reped.Azt olvastam, hogy ilyen rövid ciklusoknál nem is mindig van tüszőrepedés.
2009. dec. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!