Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy most egyet...

Létezik, hogy most egyet adott hónapban nem volt peteérésem, de legközelebb igen?

Figyelt kérdés

De legközelebb újra lesz.

Eddig mindig úgy tapasztaltam (hőmérés), hogy volt.

Egyszer már sikerült teherbe esnem, 4.ciklus, de missed ad lett a vége.

Akkor az a 2.cicka+palást-os hónapom volt, és 4.hó fogtabi után.

Most se a hőgörbe, se ovuteszt nem mutatja a pé-t, nem emelkedik a hő-m ahogy kéne, nem volt pozi ovuteszt sem.Viszont tojásfehérjés nyákom az volt! Lehet ez, hogy nem voltam teljesen kiegyensúlyozott éppen azon a héten?

Ettől még ugyanúgy 28napos lesz a ciklus és legközelebb lesz pé-m? És lehetek babás?


Köszönöm


2010. szept. 21. 06:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Ez bárkivel előfordul ám! Ne aggódj! Lesz babád!
2010. szept. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy elmarad a peteérés, de az nem azt jelenti hogy baj van, majd legközelebb lesz. Ha a nyákod meg olyan volt, amilyennek lenni kellett, akkor az azt jelenti, hogy a szervezeted azért próbálkozott a peteéréssel, csak nem sikerült neki (ez pedig kiderül a hőgörbéd alapján).
2010. szept. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem többször is kimaradt már a peteérésem, mégis van egy kisfiam...
2010. szept. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Szóval simán lehet, hogy ez egy ilyen hónap, és legközelebb okés lesz.

Szerintem idén először lehet ilyen...Remélhetőleg baby is jön majd hamarosan.

2010. szept. 21. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!