Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 hete késik de nem hiszem...

2 hete késik de nem hiszem hogy terhes vagyok és kaptam rá gyógyszert hogy megjöjjön! Ha megjön utána minden ugy van ahogy előtte? Lesz legközelebb peteérésem?

Figyelt kérdés
középidő tájt peteérés, stb...? vagy lehet hogy nem lesz peteérésem..? nagyon szeretnénk babát..:(
2008. jún. 27. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
AZ atttól függ mi miatt nem jött meg..gondolom norcolut vagy hasonlót kaptál..ha megint így jársz és nem jön meg lehet hogy szükséged lesz peteérést serkentő gyógyszerre, mert valószínű most azért maradt ki, mert nem volt pé-d..ami most megjön, az csak átmossa a méhedet, de ezek a gyógyszerek nem oldják meg ha peteérés probléma van..mindenképp rendszeresen menj dokihoz és ha nem segít csere!
2008. jún. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen norculotot kaptam! köszi a választ!:)remélem minden rendben lesz!!
2008. jún. 27. 15:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is norcolutot szedtem, ugyanazért amiért te is. Azóta kedden kellene megjönnie (gyógyszer nélkül). Vagyis remélem nem jön meg a baba miatt. Én sem tudom, hogy volt-e most peteérésem, csak remélem. A dokim azt mondta, hogy várjak még 3 hónapot, ha addig sincs baba, akkor menjek vissza. Persze ez kibírhatatlanul hosszú idő. Már nagyon várom a keddet, hátha...:)
2008. jún. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3 honap? nekem 3 hetet mondott..most hagytad abba gyogyszert? és ihy h tudod kiszámolni h mikor kell megjönnie?
2008. jún. 27. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!