Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap elött este ota nem...

Tegnap elött este ota nem mozgott a babám, mikor kezdjek aggodni?

Figyelt kérdés
először is bocsi, tudom h sok kérdés volt már ezzel kapcsolaban, és át is olvastam párat, de hát első babás kismamaként persze h aggodom kicsit. 21hetes vagyok, kb 1,5-2 hete minden nap intenziven éreztem a picit. tegnap elött este ota azonban semmi, tehát lassan 24orája egy bejelentkezés nem sok annyi sem. amugy nem fáj semmi, semmi folyás-vézés, szoval semmi más baj. ez normális h napokra "eltűnik"?
2009. dec. 29. 17:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
ma17-kor irtam ki a kérdést, tehát még nem voltam dokinál,ahogy irtam ha holnapig semmi akkor elmegyek mindenképpen!köszi h drukkoltok,majd irok h h alakul a dolog!
2009. dec. 29. 18:25
 12/13 anonim ***** válasza:
??
2009. dec. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
akit érdekel, tettem fel ma egy ujabb kérdést most,h össze lehet e keverni a baba mozgását a bélmozgással. abban lentebb leirtam h mik történtek!remélem megnyugodhatok!
2009. dec. 30. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!