Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap elött este ota nem...

Tegnap elött este ota nem mozgott a babám, mikor kezdjek aggodni?

Figyelt kérdés
először is bocsi, tudom h sok kérdés volt már ezzel kapcsolaban, és át is olvastam párat, de hát első babás kismamaként persze h aggodom kicsit. 21hetes vagyok, kb 1,5-2 hete minden nap intenziven éreztem a picit. tegnap elött este ota azonban semmi, tehát lassan 24orája egy bejelentkezés nem sok annyi sem. amugy nem fáj semmi, semmi folyás-vézés, szoval semmi más baj. ez normális h napokra "eltűnik"?
2009. dec. 29. 17:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor még előfordulhat egy nap szünet. De azért ha nem jelentkezik, én elmennék a dokihoz a helyedben. Biztos nincs baj, de a saját magad megnyugtatása érdekében.

És hát ünnep jön, nem tudom nálatok hogy van, de itt nehéz ilyenkor épkézláb orvost keríteni, konkrétan utazni kéne 40 km-et.

2009. dec. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

En nem aggodnek meg (a kovetkezo babanal) persze volt ,h en is aggodtam a vege fele mikor nem aktivkodott :) de a dokim mindig megnyugtatott,h felesleges, nem minden nap egyforma,volt,h nem mocorgott egesznap!!! aztan masnap mar minden okes volt :) Volt h ket napig is csendben volt..

De megneztem es en 30. hettol irogattam a rugasokat mocorgasokat.. elotte volt h tobb napig is "csend" volt. 8hos kislany anyukaja

2009. dec. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
48orája elirtam fent bocsi h nem érzem
2009. dec. 29. 17:11
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi a nyugtatást, remélem h hamarosan bekalimpál h megnyugodjak. ha holnap délutánig sem történik ez meg, akkor azért elmegyek a dokimhoz...
2009. dec. 29. 17:13
 5/13 anonim ***** válasza:
ez még szinte csak félidő, lehet hoyg nem rugdos a lábával, hanem az ujját szopizza odabent és csak a kezét mozgatja, és ha pont akkor te máshová figylsz, jön valaki, vagy a filmre koncetrálsz, vagy főzöl, akkor nem is vetted észre, hoyg a pici mit csinált , szerintem mozgott nyugi. még csak 1 kg talán vagy nem sokkal több, ha annak egy kis "darabja" mozdul, gondolj csak bele nem mindig érzed.
2009. dec. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódj.Ez még nem sok idő.Nekem a 22-24 hét között nem mozgott semmit.2 hét alatt és nem 48 óra alatt:)Elmentem uh-ra a doki azt mondta, ez akkor fordulhat elő, ha több a magzatvíz.Várj szerintem egy picit, aztán ha nem jelentkezik, jöhet a doktorbácsi:)
2009. dec. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

szia!


Szerintem doki,ez nem játék!!


Ismerősőmnek se rugdalt a baba.. a végét nem irom le mi lett...


Jobb félni,mint megijedni,ügyeletre!

2009. dec. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!

szerintem is azonnal orvos!

Bár 21 hetesen valószínű, hogy minden rendben lesz!

2009. dec. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is orvoshoz mennék,inkább nézzék meg,és ne legyen baj...
2009. dec. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mozdult már? Voltál dokinál?
2009. dec. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!