Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit kezdjek a köhögésemmel?...

Mit kezdjek a köhögésemmel? 1,5 hete tart. Ez árt a babának? 10 hkm

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem árt,de menj orvoshoz,mert neked se lehet jó!
2011. szept. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A babára nincs hatása, viszont magad miatt kezeltesd! Az orvos tudni fogja, mit adhat, ami a babának sem árt. Már bocsi, de másfél hete köhögsz és nem látott még orvos????
2011. szept. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szóval a babára nincs hatással. :) Köszönöm! Külföldön élek, voltam orvosnál paracetamolt kaptam csak, a köhögésre semmit nem mondott. Elmentem gyógynövényes boltba, ott meg azt mondták állapotosan nem tudnak mást ajánlani, mint mézet. Meg hagymateát iszom, de még nem múlt el....
2011. szept. 9. 18:26
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából a köhögéssel járó 'hasrázkódástól' félek, hogy az nem túl erős e neki..... Amúgy teljesen jól vagyok, csak köhögök.
2011. szept. 9. 18:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Lándzsás útifű szirup vagy a homeós Stodal szirup terhesen is szedhető. Jobbulást!
2011. szept. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, utánanézek a dolognak. :)
2011. szept. 9. 18:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia a stodal szirupot én is tudom ajánlani. Én is átestem egy ilyenen. Hagymatea, méz, nekem a fokhagymát is mondták, akár mézzel keverni, de én azt nem bírtam megenni. Sós vizes öblögetés fertőtleníti a torkot. És esetleg próbáld meg az Ehinacea cseppet, ez is gyógynövény és lehet terhesen szedni, napi 10-szer. Ja és a C-vitamin!

Hirtelen ennyi jut eszembe. Sajnos nagyon mást nem tudsz tenni várandósan. Jobbulást kívánok!

2011. szept. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!