Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtartsam vagy sem? Megtartan...

Megtartsam vagy sem? Megtartanátok a 3 babátokat? Pozitív negatív oldala?

Figyelt kérdés
4 éves és 8 honapós lányaim vannak.4 hónapja voltam abortuszon azóta daniella fogamzásgátlót szedek még sem jön meg 2 hete.ami nálam 100% terhesség.nem tudom mit csináljak.
2009. dec. 29. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Én a 4.babánál vacilláltam, de nem vitt rá a lélek, hogy elvetessem. Pedig már nálunk tizenévesek a nagyok! Írod, hogy 4 hónapja volt abortuszod..valahogy a sors nagyon akar hozzátok még egy babát...
2009. dec. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha gyógyszer mellett nem jött meg, nem biztos, hogy babás vagy. Csináltál terhességi tesztet? Az lenne az első... Ha pozitív, doki, ha negatív és még mindig nem jön meg, megint doki, mert lehetséges hormonzavar, egyéb betegség is.
2009. dec. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Én is előszőr tesztelnék egyet mindenképp, pláne, ha 4 napja késik.

Ha babás lennék, megtartanám. nem vinne rá a lélek az abortusra, pláne 2 missed ab után.

2 gyerekes anyuka

2009. dec. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

elnéztem...nem 4 napja késik neked, hanem 2 hete :-o

Pláne tesztelnék :)

2009. dec. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
szia.mérlegelned kell.milyen az anyagi helyzetetek,el tudsz e tartani majd 3 gyereket ha netán egyedül maradsz.Tudom furcsa,de ezzel is számolni kell.a mai világban nincsenek életre szóló kapcsolatok,bárkibe belecsaphat a ménkű és akkor ott maradsz 3 gyerekkel.ha eltudod tartani őket simán,akkor jó,de ha nem,akkor én gondolkodnék azon,hogy nem tartom meg.most majd jönnek az álszent szövegek,hogy ilyenre gondolni se szabad,nem ebből kell kiindulni stb.De igen..én 10 év házasság után maradtan 1 gyerekkel,semmi munka,tele adósság.ha 2 vagy 3 gyerekem lett volna kilátástalan lett volna az életem.mint ahogy sokaknak az is.sajnos.
2009. dec. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
Ahol gyarapodik a család oda mindig áldás megy, már maga a pici is áldás.Kérlek semmi képpen se vetesd el hiszen ő már egy élő lélek,ha nem akarod akkor inkább add örökbe sokan boldogak lennének egy újszülöttől.
2009. dec. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, mivel feltetted ezt a kerdest, azt jelenti, hogy te nem akarod a 3. babat mar! Mivel par honapja volt egy abortuszod, az is azt jelenti, hogy nem akarsz mar tobbet. Es mivel gyogyszert is szedsz, ez is azt jelenti, hogy nem akarsz mar tobbet. Akkor mi a kerdes? Miert kellene egy olyan babanak megszuletnie akit nem is akarnak? En ha nem akarnek babat mar, akkor nem szulnek csak, mert veletlenul terhes lettem.
2009. dec. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!