Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet ez a gombócérzet...

Mitől lehet ez a gombócérzet a torkomba?

Figyelt kérdés
A savra gondolok,de az mégsem ilyen.Ez olyan,mint mikor valamit nem rág jól meg az ember,és érzi,hogy nyom a nyelőcsőbe.Meg ég az egész nyelőcsövem,nagyon rossz. Másnak is van ilyen?Most vagyok 28 hetes
2009. dec. 29. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:

szia

Ez azért van,mert az eredetileg függőleges helyzetben lévő gyomor már-már igencsak megemelkedett és a méhedtől sokszor szinte vízszintes helyzetben van.Ez sokaknál égő,vagy épp mint nálad nyomó,fullasztó érzés.Nekem hasonló volt az esetem,annyi hogy engem mind 2 kínzott,lényeg hogy a hideg kakaó (vagy tej de azt nem szeretem) ideiglenesen nagyon jó megoldás,de nekem legjobban a Rennie vált be. 1200 forint körül van a 60 darabos a gyógyszertárban,a papírján rajt van,hogy kimondottan terhesség alatti emésztési gondokra is lehet szedni.Remélem segítettem,31 hetes km

2009. dec. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ.Majd veszek Rennit remélem nekem is beválik.A tej az tényleg jó rá,de csak kevés ideig szünetelteti.Mégegyszer köszönöm a válaszod,és boldog új évet nektek
2009. dec. 29. 15:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!