Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32+5 hetes vagyok. Az utóbbi...

32+5 hetes vagyok. Az utóbbi napokban a babám nem nagyon rugdos, csak nyomkodjamagát, de nem is kifelé, hanem olyan, mintha a gyomromat tolná föl a torkomba a kis lábával, ami elég kellemetlen érzés. Vajon most már ez lesz végig?

Figyelt kérdés
Normális méretű baba, a hasam viszont nem nagy, mert elég széles a medencém, gondolom elfér benne, mégis lehet, hogy már szűkös neki a hely? Volt hasonló tapasztalatotok?
2009. júl. 27. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Volt:-)

Amint leültem, a lány a nyakamban volt...

Kellemetlen, de sajna ez van.

Már egyre kevesebb a hely neki, már inkább csak forgolódik, mint rugdos. Néha úgy éreztem, mindjárt kijön a hasam közepén:-)

2009. júl. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nekem is csinál ilyeneket a Kiscsajszi. Főleg a kis lábát nyomkodja Ő is minden felé. Szerintem is szűkös már Nekik a hely. 36+5 hetes vagyok.
2009. júl. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha már elfekszem az ágyban egyből felmászik a nyakamba a kisfiam,ugyhogy szinte félig ülve alszom el,aztán reggelre kiterül a pocakomba mint egy kisbéka :D ,persze ha akkor alszik még mikor felébredek és nem ő ébreszt.

egyébbként nekem sincs nagy pocakom,mert széles a csípőm,de a kisanygyalka meg oriásbébi a doki szerint.

36+3 hetes

2009. júl. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!