Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a graco quattro tour...

Milyen a graco quattro tour deluxe babakocsi? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk ilyen volt, de eladtam hamar.

Rossz volt,mert:

Kicsi a hordozó, egy idő után nem érte be az öv, overállban meg alig fért el.

A babakocsi dög nehéz, a mózest nem tudtuk kihasználni, mert fölösleges.

Nagyon rossz volt, hogy nem lehetett vizszintesig dönteni a támlát, és az utazórész is szűk volt.

Jó mert: strapabíró, jól néz ki, van pohártartó, van óra, könnyen összecsukható.

Ennyi. Még egyszer nem vennék.

2009. dec. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bevállt,én szeretem.Az első gyerkőcnél is Graco volt,akkor is szerettem.Tényleg kicsit keskeny,de ha van mózesed hozzá,akkor addig tudod azt használni.laposra összecsukható,jól néz ki.És amikor már tud ülni a baba,akkor szuper,én nem vettem esernyőre csukható babakocsit,mert ezt a funkciót maximálisan betöltötte.Keskenysége miatt könnyebb a közlekedés vele,de tényleg nem túl könnyű,viszont a nagy kerekek miatt én a lépcsőn nem emeltem,hanem lassan húztam fel és toltam le.Szóval én szeretem.
2009. dec. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is van...kint a spájzban. ugyan az a véleményem, mint az első válaszolónak. elővettük a régit (BeBeGo) 100*jobb!
2009. dec. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is van, hónapok óta a tárolóban porosodik, vettünk helyette egy Bergont, ami ezerszer jobb. Nem vennék ilyet mégegyszer.
2009. dec. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az offért, az első válaszolótól kérdezem, hogy mikori évjáratú az a babakocsi amiről írt? Mi vettünk használtan Graco quattro... babakocsit, de nekünk nincs benne óra ,nem annyira nehéz és ledönthető 180 fokig. Még nem használtuk (37 hetes vagyok), de akitől vettük nagyon meg volt vele elégedve. Lehet, hogy a miénk más tipusú?
2009. dec. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt neztem ki! Le lehet vizszintesig donteni a tamlajat, eleg nagynak tunik, anyi hogy talan egy kicsit nehez, de nekem ez nem baj, nem kell emelgetnem nagyon meg lepcsoznom vele. Jo nagy kerekei vannak! Szerintetek, akine van, volt ilyen mik a tapasztalatok?

2010. márc. 5. 09:37
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is ilyen van. A babám kb. 2 hónapos koráig fért el a mózesben, aztán jött az ősz és még több ruha kellett, akkor már abszolút kicsinek bizonyult a mózes, ekkor elraktuk a tároló mélyére. Vettünk egy Bergont amiben óriási nagy helye volt és egész télen bundazsákban és overálban sétáltattam, a Graco-ba simán overálban sem fért volna el. Most a napokban elővettem a Graco-t, kipróbáltuk, sportkocsinak talán jó lesz, most hogy már majd kevesebb ruha kell, de elég szűkös. Összefoglalva, én még egyszer biztosan nem vennék Graco-t, de így hogy már van, próbáljuk kihasználni....de lehet hogy eladjuk.
2010. márc. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
IMÁDOM,IMÁDOM,IMÁDOM!A fiam másfél éves koráig használta,és most már csak azért tettem félre,mert keveset ül babakocsiban,és vettünk egy könnyű kocsit.Mi 10 hónapos korig használtuk a hordozót(májusi a kicsi,tehát pont télen volt már testesebb(10 hónaposan 9 kg)és simán elfért benne overállal együtt.Imád(ta)om a nagy lehajtható kosarat,a nagy,bolygósítható kerekeket.Praktikus,strapabíró kocsi(ezt korábban ezen a fórumon már sokan megerősítették)A miénk narancssárga-drapp,és sok mindenét eladtam a fiamnak(kislányra gyúrunk),de ezt a kosit semmi pénzért nem adnám oda.Itt írták,hogy akár 2-3 gyereket is kibír.Ezt tanúsíthatom,még most is úgy néz ki,mintha új lenne.
2010. márc. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!