Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mi a véleményetek?

Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Én felháborodtam rajta.

Tegnap vettem egy Elevit Plust.

A gyógyszerész azt mondta, hogy már a másik megszûnt, de van ahol még kapható.

A lényeg nem is ez, hanem amit a betegtájékoztatóban olvastam.

"Az Elevit Plus terhes vagy gyermeket tervező vagy szoptató, 12-18éves serdülő lányoknak ajánlott "

Én meg mondom magamba, hogy TESSÉK?

Már itt tart a világ?

Én 27éves vagyok,és ennyi idősen még babáztam (persze játék babával ),nem gyermeket terveztem 12évesen.

A másik dolog meg az, hogy akkor én akkor már ne szedjem, mert öreg vagyok ehhez a vitaminhoz?

:D

:/


2014. máj. 20. 06:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
69%
Nekem mar pedig egyetemi diplomám van, de én is félreértettem. Igaza van annak, aki rájött, hogy ez egy felsorolás, nagyon okos, de a bunkó stílussal nem értek egyet!
2014. máj. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
37%
Hat elnézést, ha bunko voltam, de engem meg a kerdes haboritott fel, pontosabban az, hogy egy felnott, gyermeket tervező, vagy mar terhes no ennyire buta legyen, hogy képtelen az értő olvasásra, ami emlékeim szerint általános iskola masodik osztályában mar követelmény,
2014. máj. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
17%
Értsétek már meg hogy ez nem felsorolás! A leírásban az van, hogy valóban 12-18 éves terhes vagy szoptató lányoknak való!
2014. máj. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Felsorolás, mert vessző van. Ha 12-18 eves szoptato vagy terhes lányoknak lenne, szükségtelen lenne a vessző. Nem tökéletes nyelvtanilag de csak egy icipici értelemmel kell rendelkezni hozza, hogy az ember felfogja....
2014. máj. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
90%
El kell olvasni a betegtájékozatatót!!! Én is itt olvastam el neten, és meglátjátok hogy valójában kiknek készült! Igaz hogy felnőtt várandós kismamáknak és szoptató nők is szedhetik. DE! Az is fel van tüntetve hogy 12-18 éveseknek is való!!! Itt a link: [link]
2014. máj. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
6%
Akik nem hiszik olvassák el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg zsebelő orvosát vagy a kanadai hoki válogatottat! :D De most komolyan...attól mert vessző van, az még nem azt jelenti hogy nem a 12-18 évesekre vonatkozik!!!
2014. máj. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
52%

Hat, ha ilyen hulye vagy utolso, hogy szerinted a gyógyszergyár a 12 eves terhes vagy szoptato gyereknek gyártja a vitamint, akkor javaslom, hogy egy darabig meg ne vállalj gyereket....


Olyat meg senki sem olvasott hogy pl fényképes, szemelyazonositasra alkalmas irat bemutatása szukseges: szemelyi igazolvany, útlevél, jogosítvány? A sok okos vinné mindhármat, ugye, mert nem esik le, higy felsorolás......

2014. máj. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
93%

Felsorolás!

Terheseknek

Szoptató anyukáknak

12-18 éves serdülő lányoknak való. Ennyi.

2014. máj. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem terheseknek, hanem terhes van írva! A "terhes, szoptató" rag nélkül csak egy jelző. Helyesen "gyermeket tervezőknek vagy szoptatóknak" lenne vagy a vessző elé kellene még egy alany részeshatározóval tehát ....-nak (anyukáknak vagy nőknek).
2014. máj. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
De persze ez egy elírt szöveg, nyilván nem úgy értették, hogy a 12 évesek szoptatnak egyszerűen kihagytak egy szót.
2014. máj. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!