Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet ez a rosszullét?...

Mitől lehet ez a rosszullét? Veletek is előfordult már?

Figyelt kérdés

30 hetes vagyok, körülbelül 2 hete kezdődött.Mindig, amikor lehajolok (cipőhúzásnál, vásárlásnál, takarításnál stb.)furcsán érzem magamat.Elkezdek szédülni, majdnem elájulok, iszonyú rossz lesz a közérzetem.Hamar elmúlik, pár perc alatt.Itthon nem is probléma, mert letudok ülni, de legutoljára vásárlás közben amikor lehajoltam egy könyvet megnézni, akkor jött rám.Nagyon kellemetlen volt:(

Ti is tapasztaltatok hasonlót?


2009. dec. 29. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerinttem a vérnyomás a ludas:)
2009. dec. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Én is gondoltam rá, de igazából a vérnyomásom tökéletes, soha nem volt vele probléma és terhesség alatt is mindig normális.A pulzus magas csak, 110.

Én még cukorra is gondoltam, de az meg azért lenne furi, mert mindig csak lehajoláskor leszek rosszul...

2009. dec. 29. 10:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
csak azért gondolttam arra mert sokszor én is igy vagyok még igy szülés utánn is és nekem alacsony.
2009. dec. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenesetre ha legközelebb előfordul, és itthon leszek, akkor megmérem.
2009. dec. 29. 10:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem olyan érzésem szokott lenni, ha lehajolok, hogy a hasamba megy a vér, ezért inkább guggolni szoktam. A csizmám úgy húzom fel, hogy leülük, az előszobába most rendszeresítve lett egy szék ezért. Szerintem valamilyen keringési probléma lehet, ha mész a dokidhoz, említsd meg neki.

33+6 hetes

2009. dec. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!