Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltatok már Miskolcon a...

Voltatok már Miskolcon a Szent János Magánorvosi Központban 4d ultrahangon?

Figyelt kérdés
Ma kaptam egy címet, de erről még nem hallottam, viszont készülünk 4d-re. Tudna valaki erről mondani valamit? Érdemes oda menni és mennyibe kerül, mert a honlapjukon nem sok mindent írnak.
2009. dec. 28. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
én miskolci vagyok de a az sztk-ba is tökéletes és nagyon aranyos a csajszi!9000ft ba kerül itt a telefon száma 0620-377-1305 jancsóné figeczki ágnes 34hetes mami
2009. dec. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A Szent Jánosról nem tudok semmit, mi az Arany Corvinban voltunk. 1 órát moziztunk, azt kiírják dvd-re, 1 képet nyomtatnak, és ha kéred, akkor az összes képet felírják egy cd-re. Ez került össz. 11.000 Ft-ba.

Amúgy 9000 Ft (a dvd, + 1 kép nyomtatva)

Mi kértük a cd-t is, és a Fujiban hívattunk elő a képekből, kb. 45 Ft-ért darabját!!

Egyébként nagyon aranyosak, csak ajánlani tudom!

Ha kell tel.szám, írj!

2009. dec. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, szeretném a telefonszámot! Köszönöm!
2009. dec. 29. 15:25
 4/6 A kérdező kommentje:
Közben megtaláltam a telefonszámot, meg a címet. Segítenél abban, hogy hol találom pontosan ezt az üzletházat? Nem miskolci vagyok nem tudom melyik az Arany János út. Ott valahol a sétáló környékén van?
2009. dec. 29. 15:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Én sem miskolci vagyok, de megpróbálom elmagyarázni.

Ha megállsz a Falánk Fani mellett, háttal a Centrumnak, mész egy kicsit fölfelé, akkor már a másik oldalon látnod is kell az Arany Corvin Üzletházat. Tehát a Centrumtól kb. 100-150m.

A google-ba beírhatod a képkeresőbe is, megnéztem-kidobja. Lehet, fel is ismered!

Remélem, segítettem, de ha nem voltam egyértelmű, megpróbálom máshogy, csak szólj!

2009. dec. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, most már tudom hogy hol keressem. Bár még nem voltam ott, de meg fogom találni. Nagyon köszönöm, holnap fel is hívom őket ha sikerül.
2009. dec. 29. 21:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!