Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen natúrkozmetikumot...

Milyen natúrkozmetikumot használtok?

Figyelt kérdés

Én most kecsketejszappannal fürdök, vagy foreveres folyékony szappannal.A kérdésem az lenne, hogy van e olyan natúrkozmetikum, ami nagyjából szagtalan.A babát nem szeretném bekavarni illatosított vackokkal.


31 h km


2009. dec. 28. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Én szülés után pár hónapig babé-t használtam, bár elég drága. Aztán vettem a dm-ben egy olyan típusú tusfürdőt, ami szagtalan, de sajnos a neve nem jut eszembe... Kék-fehér tubusban van, talán valami ló, vagy unikornis van rajta. Hátha így valaki tudja. Az nem volt olyan drága, és meg voltam vele elégedve. Deót viszont a megszokott dove-ot használtam, és elhagytam a parfümözést.
2009. dec. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, megnézem a dm-ben.Nem lehet, hogy alverde? az a dm-nek a naturkozmetikuma.Mondjuk a kecsketej szappan is szeretem, nagyon jó a bőrnek.:)

Csak egyszerubb vmi olyan ami "kenhetobb".

Köszi

2009. dec. 28. 22:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én Tulasi natúr tusfürdőt használtam/használom, szintén ugyanabbol az okból mint te. Nagyon szuper. Én mondjuk már előtte is a Tulasit használtam főleg a szappanokat, abból is van natúr. Iszonyat jók a termékeik, és erőszakmentesek, csak természetes anyagból készülnek, így pl. képzeld a lábkrémje csak a készítés után 6 hónapig áll el merthát ugye nincs benne semmi múanyag. Én a babóm furdőjébe is ezt akarom használni, eddig babafürdetőt használtam, most 20 hónapos és váltani akarok Tulasira.Én nagyon ajánlom a szappanjait is(csipkebogyó, körömvirág,teafa,gyöngyvirág,algás stb.), a samponok is nagyon jók;van honlapja nézd meg. De bármelyik gyógynövény boltban megrendelik neked. És megfizethető áron van. 250ml tusfürdő 630 ft.Ja, és magyar termék.
2009. dec. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Utánna fogok nézni gyógynövényboltban!:)
2009. dec. 29. 20:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!