Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jár valaki tőletek a Krama...

Jár valaki tőletek a Krama kft. -hez terhes rendelésre? Lenne egy két kérdésem priviben?

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! En oda jarok Adam dokihoz!
2009. dec. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én a Csatlós dr.-nőhöz járok és az árakkal nem vagyok tisztában.14hetesen voltam nála akkor 5000ftvolt,utána 19hetesen akkor volt uh is és vizelet vizsgálat is és13000ft fizettem valahogy nem értem? Megkérdezni nem mertem?
2009. dec. 29. 08:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem oda járok, de van egy ismerősöm aki oda járt, de különben is logikus szerintem, 5000ft a sima vizsgálat, + 8000ft az uh, szinte minden magánrendelésen 8000ft az uh.Sőt nem akarlak elkeseríteni, de a labor is pénz, ha ott csináltatod, plusz a heti egy nst a végén 4000 ft alkalmanként.Lehet számolgatni... Meg különben sem értem, hogy miért nem mered megkérdezni?TE FIZETSZ NEKI!!!! Plusz hogy lehet úgy magánrendelésre járni, hogy nem érdeklőtsz előtte/vagy akkor ott az eljén az árakról? Bocsi, de igazán nem értelek. :-)))
2009. dec. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

szia!

Én is Ádám dokihoz járok. Valóban úgy működik a dolog, ahogyan az előző kismama írta.

5000Ft az orvosi vizsgálat, + 8000Ft az Uh alkalmanként. A többiről még én sem tudok többet.

26 hetes kismama

2009. dec. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!