Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Krizsa Ferencről mi a...

Dr. Krizsa Ferencről mi a véleményetek? Jár valaki hozzá rendelésre?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ő a legjobb meddőségi doki, sokan csak Mágusként emlegetik. Soha nem kertel, mindent őszintén elmond, nagyon jó szakember, és nagyon emberséges.

Nekünk elsőre sikerült a lombik nála. Ha tehetném, hozzá járnék terhesgondozásra is, de sajnos ilyet nem vállal...

12 hetes km

2011. ápr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Másfél éve nem esek teherbe,sajnos Pcos vagyok és ő az utolsó reménységem.Esetleg meg tudnád mondani,hogy hol rendel pontosan?Mennyibe kerül a vizsgálat nála?
2011. ápr. 5. 14:13
 3/5 anonim ***** válasza:

A bp-i Kaáli intézetben ( [link] dolgozik, a központon keresztül tudsz hozzá időpontot kérni, eléggé be van táblázva, szóval ne ijedj meg, ha csak néhány hónap múlva tud fogadni. Az első konzultáció ára 13.000 ft, a többi 1.500 ft (de ezt csak 1szer kérték el tőlem, amúgy ingyenes). A spermavizsgálat szintén 13.000 Ft, sajnos nem fogadnak el máshonnan vitt eredményt. Ezen felül a gyógyszerekért kell fizetni. Mi összesen 130.000-et fizettünk, de ezt hónapok alatt kellett, nem egy összegben.

Javaslom, hogy vigyél az első konzultációra leleteket, és ezzel sem fog már telni az idő. Ha minden megvan, gyorsan fognak történni az események. A bejelentkezéstől a konzultációig úgyis lesz időd mindent megcsináltatni (teljes vérkép, vizelet, HIV, hepatitis szűrés, petevezeték átjárhatósági vizsgálat...)

2011. ápr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bocsi, elfelejtettem: hormonvizsgálat is kell. ha van még kérdésed, szívesen válaszolok! :)
2011. ápr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Segítenél még nekem?Kértem időpontot Dr. Krizsa Ferenchez, június 1-re kaptam.Szeretném megkérdezni,hogy februári teljes vérkép eredményt is elfogadnak vagy csináltassak újat?Milyen hormon eredmények kellenek majd neki?A páromnak nincs semmilyen lelete,ő még nem volt orvosnál.Neki is kell addigra valami leletet vinni valahonnan?
2011. ápr. 20. 12:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!