Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes terhesen vernyomas...

28 hetes terhesen vernyomas ingadozas veszelyes?

Figyelt kérdés
Amikor ideges vagyok 140 fole emelkedik a vernyomasom,de altalaban 110,120/70,80 szokott lenni. Kaptam vernyomascsokkento gyogyszert a nogyogyasztol,de felek szedni, mivel altalaban nagyon is jo a vernyomasom,csak ha kontrollba megyek izgulok,hogy jo legyen minden,es akkor mindig magasabb!Szerintetek mit csinaljak?
2014. máj. 16. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Én először a 30. héten mértem magasabb vérnyomást, nem volt kiugró, de a dokim 140/80 -ra 3x1 Dopegytet írt fel. Hozzáteszem soha nem volt gond a vérnyomásommal. Kontrollra járok a kórházba heti kétszer, otthon napokig minden rendben, a kórházban ha megmérik 150 is szokott lenni, pedig nem érzem magam idegesnek. A perem viszont mindig 80 alatt van, állítólag ez a lényeg. Most már napi 4x1-et szedek a kórházi eltérő értékek miatt. Illetve már tudja a doki is, ha bemegyek, mindig vár 10 percet, csak utána méri meg :)Szerintem nyugodtan szedd be, amit felírt, de azért mérd a vérnyomásod és szerintem mondd el az aggodalmaidat ezzel kapcsolatban a nőgyógyászodnak is! Boldog babavárást
2014. máj. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi szepen,hogy irtal, nekem is pont azt a gyogyszert irta: Dopegyt 250 mg, 2szer 1 nap, de itthon is merem a vernyomasom es 110 korul van,a per meg 70 ,meg nem szedtem be gyogyszert!
2014. máj. 16. 11:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!