Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vérnyomás ingadozás? Szívritmu...

Vérnyomás ingadozás? Szívritmuszavar? Mi lehet?

Figyelt kérdés

Gyakran erősen tolja a szívem a vért, érzem, ahogy lüktet a nyakamban, a karomban és a fejemben, ami bele is szokott fájdulni. És persze érzem, hogy erősen ver. Nem gyorsan, csak erősen, de ugyanabban a ritmusban, mint amúgy.

Vérnyomás csökkentőt szedek, meg Magne B6-ot is és fokhagyma kapszulát is. (Ezeket ajánlották)

EKG-m normális, terhelésest és 24 órást nem csináltak, de járok futni és akkor nincs problémám.

Előfordul nyugalomban és tevékenység közben is, egyedül és társaságban is ez a tünet, de nem mindig, így nem tudom meghatározni, hogy mi okozza.

Gondoltam pánikrohamra is, de semmi más tünetem nincs.

38 éves ffi vagyok, 180 cm és 70 kg, szóval túlsúlyom sincs....

Valaki találkozott már hasonlóval?


2011. máj. 28. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:

a fokhagymát és Magne B6-ot nem nevezném vérnyomás csökkentőnek, csak gyógyhatású készítménynek.

És valószínűleg azért nem kaptál receptes(valódi vérnyomáscsökkentőt) mert nem magas a vérnyomásod.

2011. máj. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De, kaptam receptre, ahogy írtam is. De a vérnyomásom akkor se magasabb, amikor ezt érzem...
2011. máj. 28. 16:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!