Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérem segítsenek, akik már...

Kérem segítsenek, akik már átestek terhességmegszakításon. Rám is ez vár; de a helyzetet nem szeretném nehezíteni. Ajánlanátok magánklinikát vagy olyan államit (esetleg orvost is) ahol emberségesen bánnak velem és nem kiutálnak a helyzetem miatt?

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy ezt mondom, de szerintem nem nagyon fogsz ilyet találni. Orvost talán, de olyan helyet ahol mindenki normálisan bánik veled nem nagyon! Én is elakartam vettetni még az elején és mindenki csúnyán nézet rám, meg úgy bántak velem mint a kutyával. Most, hogy szerencsére meggondoltam magam már normálisak.
2009. dec. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 4 éve volt terhesség megszakításom. Szerencsém volt, mert olyan orvost fogtam ki, aki nagyon toleráns volt, mindent elmondott mi hogy fog történni, óvatosan is bánt velem, így a szobatársaimmal ellentétben szinte semmi fájdalmat nem éreztem. A műtőben is mindenki normálisan állt hozzám, nem néztek le. Szerencsére ilyet is ki lehet fogni, persze az emberek többségének rossz tapasztalata van. Én a Dél-Pesti kórházhoz tartozok, ezért oda kellett mennem. Az orvos akit kaptam: Dr. Tarchach Viktor Adnan, de úgy tudom, hogy ő már talán csak magánrendelőben fogadja a betegeket, de nem biztos.
2009. dec. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne félj seholsem tesznek megjegyzést az abortuszosokra. Nekem egy missedem ,majd két hétre egy abrasiom volt, de az abortuszosokkal ugyanúgy bántak mint velem. Ne halgass senkire semmi baj nem lesz, főleg nem megaláztatás.Bármlyik kórházban megcsináltathatod nem kapsz rossz megjegyzéseket. Ezt csak itt pár ember írogatja rémisztgetés miatt. Az ő irásaikat hagyd figyelmenkívül. Kitartást kívánok.
2009. dec. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jelenleg "elméletileg" kórházban vagyok, de sokat feküdtem benn, elég sok mindent tapasztaltam.

Jó lenne tudni, hogy az ország melyik felében laksz, akkor jobban tudnánk kórházat, orvost ajánlani.

Én az ÁEK-ban vagyok, (volt máv), elég sok abortuszos, elvetélt stb. hölgy fordul meg itt, de mindegyikhez ugyanolyan szakértelemmel fordulnak az orvosok és a nővérek is. Ugyan van fogadott orvosom, de van még pár, aki megfordult a kórtermemben, és bátran tudom ajánlani mindet, akár magánpraxisban is.

2009. dec. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek, aki válaszolt. Budapesten élek, és borzasztóan félek az egésztől, de sajnos a helyzeten nem tudok változtatni, csak előre tekinteni...akinek tudok, írok privát üzenetet a részletek miatt
2009. dec. 29. 09:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!