Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beadatta valaki a h1n1 elleni...

Beadatta valaki a h1n1 elleni oltást a 15. héten vagy előtte? Mellékhatások?

Figyelt kérdés

3. babámat várom, és nem tudom, hogyan döntenék jól. Félek, hogy ha elkapom, esetleg itthagynám a két kicsi gyerekemet, és persze attól is, hogy ha beadatom, akkor a babában okoz az oltóanyag rendellenességet. Tudom, sok helyen lehet erről olvasni, meg kell kérdezni a dokit, stb. Megtettem, mégis aggódok. Ma délután veszem fel, eldöntöttem, de szeretném tudni, mire számíthatok esetleg utána.

Tudom, hogy unalmas a téma, akit nem érdekel vagy érint, az ne írjon, beszólásokat most légyszi ne, elég mára a dilemma.


2009. dec. 28. 10:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én nem töltöttem be még a 12. hetet és megkaptam az oltást. Semmi mellékhatása nem volt, még izomfeszülés sem. De így most már legalább nyugalommal járhatok. Nem lesz baja a babáimnak (ikrek)! ...legalábbis így kell hozzáállni.
2009. dec. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Úgy látom nagyon sokan úgy voltunk vele, hogy nem adatjuk be(én is így voltam 100%-os biztonsággal, hogy nem)de aztán mégis jobbnak láttuk beadatni. Sokat "ront" a média az emberek megítélésén, viszont a haláleseteken nem tudnak se rontani, se szépíteni. Ha lett volna bármilyen "tragédia" az injekció mellékhatásaként, akkor arról is biztos, hogy tudnánk. Már én is megnyugodtam és bízok benne, hogy jó az oltóanyag.
2009. dec. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!