Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18hetes! A béres c-vitamint...

18hetes! A béres c-vitamint (100) lehet szedni? Mostanság gyakrabban fáj a pocim! Ez normális?

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne a pontos kérdés? Hogy a c vitamin okozhatja e a hasfájást? Vagy hogy elmulasztja e a hasfájást?
2009. dec. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet szedni, de ha csak 100 milliset szedsz, akkor cukorkaként napi 5-öt minimum. Inkább javasolnék napi 2-szer 500-as C vitamint ebben a szottyos időszakban...

A hasfájásodról nem tudok nyilatkozni...

2009. dec. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is szedek c-vitamint, szinte a terhesség elejétől, 500-ast, nem is nagyon voltam beteg, kétszer talált meg kósza orrfolyós vírus. Nem hiszem, hogy a c-vitamintól fáj a hasad. Nekem is vannak időszakok, amikor fájdogál a hasam, aztán meg hetekig azt sem érzem, hogy terhes vagyok! - ilyen szempontból nem érzem, mert hál' Istennek Mocorka mocorog eleget!

23hetes

2009. dec. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!A hasad valószinü attól fáj hogy nő a baba:-)Nekem is fájdogált a héten szinte mindennap ,de látványosan elkezdtem kerekedni is:-)A c vitamint én is azt mondom az 50mg -ost szedjed,én reggel és este szedem,mellette sok citromos viz,és gyümi.20 hetes km
2009. dec. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bocsi 500mg c vitamin:-)
2009. dec. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a 100-as gyengusz, az 500-t használd, én is ezt használom, napi 1.
2009. dec. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!