Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28. hétben nagyon "lelassultam...

28. hétben nagyon "lelassultam". Fájdogál a hasam, lihegek a lépcsőn, gyakrabban keményedek, rosszul alszom. Normális ez?

Figyelt kérdés
A baba bezzeg ficánkol! De engem mintha kicseréltek volna, töredékét sem bírom annak, amit két hete még játszva megcsináltam. Az alhasam is sokat fájdogál, de csak tompán. Törvényszerű ez ilyenkor, vagy valami baj lehet?
2008. jún. 3. 18:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem törvényszerű, de baj sincs. Nálam is így volt ez a 32, hét körül. Semmi baj nincs, egyre nehezebb a baba, egyre nehezebben bírod. Pihenni kell, ahogy a szervezeted diktálja!

Elvégre igen nagy plusz súly, teher , amit cipelünk. Lassíts, vegyél vissza, nem lesz semmi baj.

A keményedésre ha nem szedsz, kérdezd meg a dokidat, adhat magnéziumot, a hasfájás is normális, akár már jóslófájásnak is mondható (nálam az is 32 hetesen jelentkezett)

Semmi baj, nyugodj meg, és pihenj sokat.-)

39 hetes 3napos kismama

2008. jún. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!