Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes vérvételen ezt az...

12 hetes vérvételen ezt az eredményt kaptam, válaszolna valaki aki már át esett ezen?

Figyelt kérdés

sms ben jött az eredmény, doki még nem látta majd 1 hét múlva megyek hozzá, de addig megöl a kiváncsiság, ezeket írták:


A vizsgált markerek eredménye:

PAPP-A szint: 626.00 miu/L 0.38 MoM

Szabad ß-hCG szint: 17.80 Ng/ml 0.59 MoM

Tarkóredő vastagsága (NT): 1.40 mm 0.93 MoM


A szűrővizsgálat eredménye: negatív

Kockázat a Down-kór előfordulására: 1 : 13 000

Kozkázat a 18-as triszómia (Edwards-kór) előfordulására: kevesebb mint 1 : 50 000


sajnos nem igazodok ki rajta nem tudom mit jelentenek az értékek és hogy jók e.


köszönöm előre is


2009. dec. 28. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire kicsi a vérvétel alapján a babád esélye a Down- és az Edwards korra. Ezek jó eredmények, negatív! Azaz nem igen kell tartani attól, hogy ilyen fogyatékosságai lesznek!
2009. dec. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi a választ, de a MOM értékek is jók?

igazából azt nem tudom, hogy annak mennyi a minimum és maximum határértéke.

2009. dec. 28. 10:37
 3/8 anonim ***** válasza:
A leleted végén a negatív az az összes eredményedre értendő.Tehát a MOM értéked is jó.
2009. dec. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ÉN PONT EZT A KÉRDÉST TETTEM FEL AZ ELÉBB,CSAK SAJNOS AZ ÉN VÉREREDMÉNYEM POZITÍV.ÉN FEL HÍVTAM ŐKET ÉS AZT MONDTÁK,HOGY NEGATÍV ÉS MA A KÓRHÁZBA POZITÍV LETT!15.KÉN KELL MENNEM PESTRE ÉS MEG NÉZIK ÉS HA BETEG EL KELL VETETNEM.AZ ÉN EREDMÉNYEM

PAPP-A SZINT 2950.00MIU/L 1.46MOM

SZABAD B-HCG SZINT:134.NG/ML 4.13MOM

TARKÓREDŐ VASTAGSÁGA (NT):1.60MM 1.06MOM

POZITÍV

KOCKÁZAT A DOWN-KÓR ELŐFORDULÁSÁRA: 1:370

KOCKÁZAT A 18-AS TRISZÓMIA(EDWARDS-KÓR)ELŐFORDULÁSRÁRA:KEVESEBB MINT 1:50 000

2009. dec. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

kedves utolsó nagyon szurkolok nektek, hogy ne legyen baj a picivel.

remélem hamar túl lesztek rajta, ha nem veszed tolakodásnak, megírod majd mi lett az eredmény?

kitartást és sok erőt kívánok nektek

2009. dec. 28. 16:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező köszönöm!Nem vettem tolakodásnak és igen megírom csak már ott lennék!Nektek jó egészséget és boldog babavárást kívánok!Boldog új évet Kívánok Minden Kismamának!16hetes km
2009. dec. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia kérdező!Én vagyok az utolsó aki írtam és most meg tudom válaszolni.A babával nincs gond remélem,de egy picit sok volt a magzatvíz és csak meg csinálják a magzatvíz vizsgálatot.ez 27 én lesz és mennem kell még 4-kén is akkor a baba szívét nézi meg.Kiakar zárni mindent.Köszönöm a biztatást.19hetes km
2010. jan. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

De jó!

Örülök neki, hogy rendben van a picur :D

sok boldogságot!!!!

2010. jan. 17. 17:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!