Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség közben már nincs...

Terhesség közben már nincs peteérés, ugye?

Figyelt kérdés
Együtt voltunk a párommal tegnap és pont termékeny időszakban vagyok. Viszont ma a bugyimon volt még ilyen fehéres nyálkás folyadék, ami ugye az ovuláció jele. Most ez azt jelenti hogy nem volt megtermékenyítés?
2014. máj. 11. 23:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
??? Te most tehes vagy??mert ha igen az lehett a te izgalmi àllapotodból kialakuló vàladékod(természetes sikósitód) terhesség alatt nincs peteérés szerény véleményem szerint.
2014. máj. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Hát ez az, hogy nem szeretnék terhes lenni :D

Nem élvezett amúgy belém, szóval kicsi az esélye, de talán ha ez a nyálkás izé a peteérés jele, akkor remélem tényleg nem történt "baj".

2014. máj. 11. 23:53
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Na ez akkor egy nagyon rosszul megfogalmazott kérdés. Fuss neki mégegyszer kérlek.
2014. máj. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, ha hülyeséget kérdezek, de ha nem akartok gyereket, a védekezés még nem jutott eszetekbe...??
2014. máj. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szóval! Tegnap együtt voltatok védekezés nélkül, amitől ha teherbe estél, akkor ma már nem lehetne peteérésed. Ez a kérdésed? Mert ha ez, akkor inkább nem is válaszolok, mert azt mondának mások, hogy gonosz vagyok, mert szegény Te, csak kétségbe vagy esve.

De ha ez a kérdésed, akkor ennyit nem bírok megállni: háháháháháháháháhá

2014. máj. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Bocsi, kicsit álmos vagyok :D


Tehát ha tegnap megtermékenyültem, akkor peteérésem már nem lehet, ugye?


Nem vagyok terhes, éppen ezért kérdezem, (mert 19 évesen még korai is lenne) és ez talán megnyugtatna, hogy nem történt semmi.


Megszakításosan védekeztünk, ami eddig 2 évig bevált, de mindig néztük a naptárat hogy ovuláció idején inkább óvszerral. Hát most elfelejtettük. Jó nem lenne abortusz ha becsusszanna, meg a házasságot már tervezzük, de jó lenne még picit várni vele.

2014. máj. 12. 00:11
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem értem ebbe mi a vicces.
2014. máj. 12. 00:12
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

Akkor most olvass utána, hogyan is zajlik egy megtermékenyülés. Mennyi ideig életképes a spermium, és mennyi ideig a petesejt. Mikor kezdődik a beágyazódás és az meddig tart. Valamint annak is járj utána, hogy egy cikluson belül mikor és hányszor lehetséges peteérés.

Ha mindezzel megvagy (bár 19 évesen már halvány fogalmadnak illene lenni a dolgokról), akkor olvasd újra a kérdésed. És ha nem szégyenled, akkor írd meg nekünk, hogy mit gondolsz a kérdésedről.

A válaszom továbbra is: háháháháháháhá

2014. máj. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
nagy valószínűséggel baba lesz
2014. máj. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Mivel nem született mindenki biológusnak, hogy tudjon mindent a megtermékenyülésről, így én sem.

Plusz, most éppen utánajárok, mert az oldal címe "gyakorikérdések".

Szóval örülök hogy jót derülsz rajtam, de nem ez volt a kérdés. Te jártas vagy a témában, én nem. Segítségért jöttem és nem kiröhögésért vagy azért hogy "járjak utána". Begugliztam egyébként, de nem találtam semmi konkrét választ. azért jöttem ide.

De most kb azt se tudom h miért ilyen mulatságos ez a kérdés. Tudom hogy a petesejt 1 napig, a sperma több napig életképes. (bár sperma nem is biztos hogy került belém) Azt is tudom, hogy a beágyazódás több napig tart, ezért van 72 órás tabletta. Igen? És?

2014. máj. 12. 00:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!