Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes kmama vagyok 2....

33 hetes kmama vagyok 2. babámat várom és most elkezdtem félni a szüléstől (kicsit). Én vagyok csak így vagy más is félt?

Figyelt kérdés

A férjem nem érti miért félek hisz már egyszer szültem.Én mondtam neki,hogy éppen azért mert tudom mi vár rám.:)

Bár már nagyon várom mert csodás volt az első is.

De mégis.

Lehet én vagyok csak ilyen félős?


2009. dec. 27. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy dolgot tudok csak mondani - minden szülés másmilyen, az biztos, hogy nem olyan lesz, mint az elsö. (Általában a második könnyebb, de nem mindig) Ne idegeld magad, mert nincs értelme, utánna meg úgyis a babának fogsz csak örülni.

Négy gyerekes anyuka.

2009. dec. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én nemsokára megszülöm a 3. gyereket, és most is félek.
2009. dec. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is nagyon féltem a másodiknál, pedig az első terhességem és a szülésem is tökéletes, szép, gyönyörű volt:):)

A második, hát ...szóval azt nem részletezem:(már eltelt 19 hónap, de még nem szépül az emlék.

de mint sokan mondják minden terhesség és szülés más. Ne izgulj, és ne félj!!Minden rendben lesz:):)

2009. dec. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát, én még csak az első szülésemtől félek, de attól nagyon. Éppen azért, mert nem tudom, hogy mi vár rám. De ha már túllennék rajta, akkor valszeg azért is félnék újra - mint ahogyan már te is leírtad - mert tudnám, hogy mi vár rám.

35 hetes kismami

2009. dec. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igyekszem keveset gondolni rá és optimista lenni.De örülök hogy nem csak nálam van félsz.:)
2009. dec. 27. 18:14
 6/7 Nikcsi ***** válasza:
En is 33 hetes vagyok, masodik babaval es fura modon talan jobban felek mint az elsotol. Bar nekem az se hasznal hogy az elso 30 oran at tartott es a veget nagyon megszenvedtem. Most az vigasztal hogy ha mar egy 10-sel kevesebb lesz jol jarok. :) Egyebkent erosen gondolkodom az epiduralon, mert az elsonek nem volt semmi, csak gaz es egy injekcio, de nagyon kimerultem a vegere pont a kitolasi szakaszra ahol erosnek kell lenni.
2009. dec. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó.Hát én nem szólok semmit.A fiamat 5 óra alatt szültem minden nélkül.Még gázt sem kaptam mert nem volt rá idő.Minden elismerésem,nem csoda,hogy félsz.
2009. dec. 28. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!