Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap beütöttem eléggé a...

Tegnap beütöttem eléggé a hasamat alul, hétfőn megyek ultrahangra. Ha baja lett a babámnak az ütéstől, az fog látszódni az ultrahangon? 22 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Ha nem lát az orvos semmi rendelleneset,megnyugodhatok?
2009. dec. 26. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát az attó is függ h mennyire ütötted be. UH-n max az látszik ha eltört vmilye, de csak nem volt akkora azaz ütés, mozgást érzel rendesen? Próbálj kicsit jobban vigyázni ezután, hozzá kell szokni, h nő a poci, régebben én is ütöttem meg kicsit, de nem lett baj.

Mostanában már csak a mosogatóba v a fazékba "lóg" bele.

2009. dec. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elvileg nagyon védi öket a magzatviz,elég nehéz kárt tenni a babákban. Nem irtad,hogy hogyan,mibe ütötted a hasad,de szerintem nem lett semmi baj. Anyukám nagy hassal, a bátyámmal esett egy hatalmasat télen a jégen és nem lett semmi baj.
2009. dec. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, védi őket a magzatvíz. Az én pocim is találkozott már 1-2 keményebb darabbal, de az ég világon semmi bajunk.

36 hetes km

2009. dec. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók!Köszönöm a megnyugtató válaszokat!:)Sajnos mér többször sikerült beütnöm a pocakomat,ajtó szélébe,asztal sarkába,stb...Múltkor a párom is picit jobban megnyomta a tenyerével,mikor mondtam neki hogy nézze meg milyen aranyosan kinyomta magát a baba púpnak.Ilyenkor mindig megijedek,pedig a baba nagyon aktiv,egyre erősebben rúgdos.Tavaly sajnos elvesztettem egy 20 hetes babát,és kissé szorongó lettem :(
2009. dec. 27. 19:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt mondta egyszer egy orvos, hogy úgy van ez kitalálva, hogy nem eshet baja a baának, mert a méhben ő nem zötykölödik és ütődik neki mindennek. És gyakorlatilag lehetetlen hogy baja legyen a babának. Sokan esnek hasra, szenvednek autóbalesetet és nem lett bajuk.
2009. dec. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nyugi,nem lesz baja a Picidnek!Soha sem lesz nagyobb biztonságban,mint ahol jelenleg van..Én kb.37 hetes lehettem,mikor véletlenül beütöttem egy kilincsbe a pocim,nem volt nyoma a hasamon sem,de nekem az nagyon fájt,biztos az aggodalom miatt..A Kislánykámon sem látszik semmi,talán akkor pont úgy is helyezkedett,hogy esetleg a talpacskája lehetett ott..Most 6 hónapos és nagyon virgonc..:-)
2009. dec. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!