Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki a kiírt idő körül (40....

Aki a kiírt idő körül (40. hét) szült, vagy túlhordta, annak a 37-38. hét körül volt bármilyen tünete?

Figyelt kérdés
nekem haskeményedéseim vannak, magzatvízszivárgások. kezdjek aggódni?
2014. ápr. 28. 20:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de én a helyedben (szivárog a magzatvíz) nagyon nem érdekelne, hogy hogyan beszélnek velem, hogy bent tartanak a kórházban , semmi sem érdekelne de vizsgáljanak meg! Én ki nem jönnék addig a kórházból amíg nem vizsgálnak meg, legalább gyógyszertárban vegyél teszt csíkot amivel megtudod nézni, hogy valóban magzatvíz folyik e . Nálunk nst-t 35. hét után minden héten csinálnak, én úgy tudom ez kötelező. Olyan nincs hogy nem vizsgálnak meg, ügyeletes orvos mindig van, menj be az ügyeletre és mond meg hogy folyik a magzatvized. Te babád, te dolgod, te életed. De hidd el csak segíteni szeretnénk, hogy biztosan ne legyen baj.
2014. ápr. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Te nem vagy komplett!?

Ha meg akarnak vizsgálni az a bajod ha meg nem akkor az??

Most döntsd már el. Amugy orvosid van hogy tudod miért vizsgálnának,tartanának bent? Nem azért mert felesleges,akkor szépen hazaküldenek. Egyébként majd akkor a gyereked se vidd orvoshoz meg sehova mert mindenhol vannak csúnyán néző emberek....

Remélem ez kamu kérdés.

2014. ápr. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

az nst mindent normálisnak mutat

az van heti kétszer

2014. máj. 1. 10:03
 25/25 anonim ***** válasza:
Oszt már meg velünk egyébként melyik kórházban vannak ilyen taplók?
2014. máj. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!