Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki a kiírt idő körül (40....

Aki a kiírt idő körül (40. hét) szült, vagy túlhordta, annak a 37-38. hét körül volt bármilyen tünete?

Figyelt kérdés
nekem haskeményedéseim vannak, magzatvízszivárgások. kezdjek aggódni?
2014. ápr. 28. 20:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Keményedés, feszítés, alig bírtam menni mindhárom terhességemnél. 40+5,40+1,40+3 hétre szültem őket.


Mióta szivárog a vized? Menj kórházba, ez nem játék!

2014. ápr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
akkor szivárog, ha nehezet cipelek, meg ilyesmi, de olvastam hogy pár óra alatt újratermelődik/kicserélődik az egész magzatvíz, szóval nem fog elfogyni.
2014. ápr. 28. 20:48
 3/25 anonim ***** válasza:
Napra pontosan a kiírt napon szültem, semmi, de semmi tünetem nem volt aznap reggelig. Még jóslóm sem semmi nem volt. Reggel aztán furán fájt a hátam aztán elment a nyákdugó este már bent voltunk a kórházban és jött a baba.
2014. ápr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

jóslóm, egyéb nekem sincs


szerintem érzi a baba, hogy nem akarok még szülni :)

2014. ápr. 28. 21:11
 5/25 anonim ***** válasza:
Ohhhh most olvasom, hogy szivárog a magzatvíz. Nem tudom, hol olvastad, hogy ez normális és újratermelődik, de elég nagy butaság. Kórházba kell menni ilyenkor mindig, mert nagyon gyorsan feltud akkor jutni egy fertőzés, és nagyon hamar el is folyhat a magzatvíz, főleg a vége felé mert akkor már amúgy is kevés van. Szoba társamnak is szivárgott a magzatvíz bement a kórházba és befektették,(37 hetes volt) minden nap nézték a babát 1 héten keresztül, semmi bajt nem találtak, és nem is sok víz ment el. Hétfőn ment be a kórházba, vasárnap az ügyeletes doki (előtte saját orvosa volt) szóval vasárnap megnézte az ügyeletes, nem jött már vissza a csaj a vizsgálatról mert azonnal megcsászározták mert már semmi víz nem volt, a baba kéken-lilán jött ki, PIC en volt 3 hétig, 4/10 apgarral. Neki miért nem termelődött újra a magzatvíz???
2014. ápr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
nekem 39+5nél volt program császárom, de még aznao sem volt semmi tünetem. Egy keményedésem nem volt soha. Valszeg túlhordtam volna, ha nem veszik ki.
2014. ápr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Tudni kell, hogy amennyiben a tesztbetéten halványszürke, kék vagy zöld elszíneződés jelenik meg 10-30 perccel a nedvesség észlelése után, vagy a betétcserekor érzékelik azt a kismamák, nagy valószínűséggel igazolható a magzatvíz szivárgása és a burokrepedés ténye. Ebben az esetben haladéktalanul fel kell keresni a szakorvost, vagy jelentkezni kell a kórházban.


[link]

2014. ápr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

na jó, holnap orvos, kórház semmiképp


nem találom hol olvastam, de pedig megnyugatott

2014. ápr. 28. 21:43
 9/25 A kérdező kommentje:

én félek, hogy direkte beindítanák a szülést.

olyan alapon, ha már itt van, kivesszük.

2014. ápr. 28. 21:48
 10/25 anonim ***** válasza:
A magzatvíz nem termelődik újra , valamit félre olvastál denagyon. Felelőtlen vagy hogy nem mész korházba, a saját kényelmed miatt. Úgy hogy már többször szivárgott. Mert te még nem akarsz szülni! És akkor veszélyezteted vagy nem szülöd meg csak ha megjött a kedved? Ez nem igy működik.Nagy bajba kerülhet a babád a mem megfeleő magzatvíz mennyiség miatt.
2014. ápr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!