Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki a kiírt idő körül (40....

Aki a kiírt idő körül (40. hét) szült, vagy túlhordta, annak a 37-38. hét körül volt bármilyen tünete?

Figyelt kérdés
nekem haskeményedéseim vannak, magzatvízszivárgások. kezdjek aggódni?
2014. ápr. 28. 20:13
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
És 40+2 napra szültem, 37-38 hetesen 1 cm re kivoltam tágulva keményedtem nagyon,vagy 2 napig voltak fájásaim rendszertelenül de nem szivárgott a vizem, burkot is kellet repeszteni.
2014. ápr. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
És nem bántásból írtam,de kikészít amikor ilyen hülyeségeket írnak valahol és szegény kismama meg elhiszi. Nem olvasgatni kellene szerintem ilyen esetekben hanem felhívni az orvost. Nekem eszembe nem jutna mindenféle irománynak hinni.
2014. ápr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
64%
Kêrdezõ, ugye azzal tisztában vagy hogy hogy belehalhat a babád?
2014. ápr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Tökéletesen egyetértek azzal, hogy kismamák a neten keresnek megnyugvást ráadásul nem kis problémában, ahelyett hogy felvennék azt a hülye telefont felhívnák a védőnőjüket, orvosukat, körzeti kórházat, ügyeletet és megkérdeznék, hogy valami újdonságot észleletek normális e. A másik pedig ha már az interneten tájékozódik az ember akkor 1. olyan helyen tegye ami szakmailag megalapozott, 2. több helyen is olvasson utána. A magzatvíz a baba "levegője, élettere" nem játék, hogy folyik, szivárog, piszkos stb. Amúgy meg 35. héttől hetente van nst ott nem mondtad vagy még nem vagy 35 hetes? Nagyon nagyon szépen kérlek tényleg ne vedd ezt ilyen félvállon mert nagy baj is lehet belőle! A babád épsége, egészsége, mentális egészsége múlik ezen, inkább mondják 5 ször a kórházban hogy semmi baj nincsen (nem is a magzatív szivárog, csak hígabb a folyásod) mint hogy egyszer nem mész be és nagy baj történik. A szülést csak akkor indítják ha nincs más választás és a baba is alkalmas rá. Inkább legyen kint előbb a baba és "pihenjen" kicsit a PIC-en mint hogy bent legyen és szenvedjen.
2014. ápr. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Biztos vagy amúgy a magzatvíz szivárgásban? Nem lehet, hogy bővebb folyás?

Ha kétségeid vannak, inkább mutasd meg magad egy orvosnak, mert nem mindegy, hogy szivárog-e a víz.

Remélem már jártál reggel orvosnál, és minden ok.

2014. ápr. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

orvos nem fogad (nem fogadtam)már csak szülés utánra van időpontom

a kórház meg ki sem enged, csak akkor vizsgál meg és úgy beszélnek az emberrel, mint egy állattal. nem hiányzik a stressz.


nst-n voltam. ott semmi rosszat nem mondtak.

2014. ápr. 29. 14:49
 17/25 anonim ***** válasza:
hát te tudod...de nst-n sem említetted, hogy úgy érzed, hogy folyik a vized?
2014. ápr. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

de.

ott is ezt mondták nézzek át a kórház szülészeti osztályára.

erre mondtam, onnan nem engednek ki és ahogy beszélnek az emberrel. (azt nem mondtam, de a megfigyelés is mit jelent náluk? bent kell feküdni, rád se néznek..tehát ha megvizsgálnának és mondjuk minden ok, ott vagyok, ténfergek, fekszek, ők meg keresik hol tudnak beszólni szegény kismamáknak.


utána javasolta, hogy időpont nélkül könyörögjem be magam dokihoz.

én meg úgy gondolom pénz nélkül hiába is könyörögném be magam.

2014. ápr. 29. 15:10
 19/25 A kérdező kommentje:

azt nem értem, hogy pont ezekben az utolsó stádiumokban hogy hogy nincs kötelező méhszájellenőrzés orvosnál?


csak nst és mehet haza. viszlát.

2014. ápr. 29. 15:12
 20/25 A kérdező kommentje:
végi ugráltatják az embert vérvételre, ultrahangra, vizeletre, amikor meg jön a szülés, mindenki hátat fordít.
2014. ápr. 29. 15:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!